Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az eszmefuttatásról?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésnél láttam most.

Nem vagyok kezdő, de azért egy Don Juan se. Úgy gondolom hogy van azért logika benne.


"Jó, a női megcsalás teljesen más.

A legtöbb nő utolsó helyre teszi a szexet párválasztáskor.

Sokkal fontosabb a kiszemelt külseje, egzisztenciája, életrevalósága, családcentrikus, megbízható e?

Még nem is említettük a szexet, csak pár szempont és már kipereg sok férfi.

Nem néz ki jól, de megbízható.

Jól néz ki, de egy troger alak.

Jól keres, de nem ér rá.

Rendes fickó, de az anyjával lakik.

Szal ha sikerül olyat találni, aki megfelel ezeknek a dolgoknak, akkor kb nem érdekli őket, hogy mit tud az ágyban, csak annyi a feltétele, hogy álljon fel.


Aztán elvannak így, de a nő egyre jobban fogja unni, hogy a párja csak maszatol, azt se sokáig. Egyre többet fáj majd a feje, aztán sikerül leredukálni az amúgy is sivár szexuális életüket kb nullára. Tudja hogy a férje ahhoz mamlasz hogy félrelépjen, na nem mintha valaki kíváncsi lenne erre a teljesítményre hosszútávon.

Ő viszont egyre jobban fogja kívánni a dolgot, főleg hogy folyamatosan kapja az ajánlatokat.

Aztán hoppá, és már el is ment valaki mással. :)"


2018. febr. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem lehet ezt egy egész nemre levetíteni. Biztos van aki így gondolkodik, én pl nem. Nekem igencsak fontos a szex, dobtam már ki nagyon "jó partikat" is, mert nem működött köztünk. 26/N
2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Jaj taníts mester, getzó.
2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Huu ennyi hulyeseget egyszerre egy kerdesben sem lattam meg...

Gratulalok a kategoria nyertesenek.

2018. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem jó lenne, ha kifejtenéd.

Köszönöm

2018. febr. 22. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Jó ég... Rossz volt olvasni

Mutatom, hogy honnantol kezdve hibás:"jó, a női megcsalás teljesen más."

Nem, nem más. A férfit és a nőt is az motiválja, hogy nincs meg valami a kapcsolatban, ezért azt máshol keresi. Ennyi.

2018. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5#

Annyi a motiváció, hogy MÁS. Van rá lehetőség, kölcsönös a szimpátia, és remélik, hogy nem buknak le.

Tökéletes kapcsolat nincs, ezzel az erővel mindenki félre dughatna.

2018. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még azok is savaznak, akiknek fingjuk sincs ennek a működéséről. Na és akkor itt vagy te.
2018. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!