Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, hogy a nagybátyám szerint mindenkit meg kell dugni aki tetszik?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és egy buli közben mesélte el nekem a dolgait,hogy tizenvalahány nővel megcsalta a feleségét a 23 éves házasságuk alatt. Ebből csak 2 derült ki egyértelműen. Aztmondta nála ez hozzátartozik a férfi viselkedéshez,szinte természezesnek számit.
2018. jan. 30. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyet ki kéne herélni! Számomra az ilyen nem férfi
2018. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagybátyád az élő példa arra hogy kit ne nevezzünk férfinak.
2018. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán állnék szóba többet olyan családtagommal, aki ennyire büszke rá, hogy sz--ba se nézi a családját...
2018. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Alapvető férfi tulajdonság, hogy minél több nőt kell megkapni. Férfiak többsége szeretne így élni, de nagyon sokan túl bénák vagy túl mulyák hozzá. Nem szép viselkedés minden nőre ráhajtani, de természetes dolog egy igazi férfi részére.
2018. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, né mozgok nagyon rossz körökben, de barátok, ismerősök, kollégák, mind azt teszi, mint a nagybátyád. Hozzá tenném, sok nő akiket ismerek, így áll a dologhoz.
2018. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Diavolino44 ***** válasza:
2%

Egyetertek vele, bar nem tartom helyesnek, hogy megcsalta a feleseget. Maximum akkor, ha a feleseget ez nem erdekli. Van aki ezt toleralja, olyat kell talalni.


S konnyu itelni annak, aki nem ferfi, illetve, nem porog 100% a tesztoszteron. Mit csinalsz, ha parkapcsolatban vagy de meglatsz egy 10/10-es monokinis csajt, s felall ra? Ez biologia.

2018. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Leleszek pontozva, de a nagybátyád jól csinált. Amikor lelép az asszony egy másik pasi miatt, mert "kihűlt a kapcsolat" vagy egyéb, akkor nem összeesve fog sírni egy sarokban a kihagyott lehetőségek miatt, hanem éli tovább a megszokott életét. Nem láttam még olyan nőt, akit ne lehetett volna vinni. Csak a megfelelő személy és a megfelelő helyzet kellett. Ha pedig a nők arra mennek, hogy egy házas dugja őket, akkor nem kell meglepődni, hogy egy házas dugja őket.
2018. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolso: en sok olyan not lattam akit nem lehetett vinni. Pl.en magam.

Sokszor volt hogy a hazassagunk szar volt es lett volna 100lehetosegem sot folyton hivosgattak es sexy csáok. De nem . Mert megrendithetetlenul akarom azt amit akarok. Es az erzeseim mondhatnak mast, de nem a harag vezet amit othon kapok esetleg.

Nekem alapelvem ha szar a hazassag lepj ki , es utanna. Meg nem leptem ki mert jelenleg helyrejonni latszik , de vallom sokan probaltak csabitani pont akkor amikor a ferjemtol nem kaptam figyelmet.

2018. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégse döltem be.
2018. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm mint a nagybátyád.

Felesége van, két gyereke, és nem bír a farkával, neki a nőzés a hobbija. Más szinte nem is érdekli csak mindig az új pina.

Nekem az a véleményem hogy mindenkinek más a természete, míg van aki minden nőre rárepül, van akinek csak az az egy valaki kellene! Személy szerint én csak azt az egyet keresem. De nem gondolom hogy kis előadást kellene tartanom azoknak akik folyton nőznek, hogy ez nem szép dolog, stb... és ugyanúgy nem érdekel ha egy muffmágus tulja nekem a szövegét hogy mért nem csajozok stb...


Egyszer valaki azt mondta nekem, ezek az emberek azt hiszik ők uralják a pinát, közbe meg őket uralja a pina, mert mindenre képesek hogy megkapják, és mindig újat és újat akarnak, mint egy függőség.

2018. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!