Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretőt tartanak, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretőt tartanak, miért?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válasza érdekel, akiknek van szeretőjük, esetleg ő maguk szeretők, de kívülálló is nyilatkozhat.

2018. márc. 1. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a közhelyet annyit lehet hallani. Mert otthon nem kapnak meg valamit.

A nő sokszor az érzelmi intimitást, a törődést, vagy akár évek után a szenvedélye szexet, mikor érzed, hogy a másik megőrül érted.

A férfiak pedig a legtöbbször elég, vagy elég változatos, vagy elég szenvedélyes szexet, vagy pedig a nőtől a kedvességet, tiszteletet, hogy felnéznek rájuk. A sárkány feleség nem csodálja már, míg a 26 éves titkárnő olvadozik, hogy vele tölthet egy délutánt..


Ilyenek miatt.


Nem általános, hanem tapasztalati a válaszom.

2018. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 De La Cruse ***** válasza:
36%

Egy szexológus nőtől hallottam a következőt:

A férfi nem megy máshoz ha otthon mindent megkap!

Bár nem túl hízelgő ez egy nő számára de jobb előbb önvizsgálatot tartani.

Nagy a kísértés a nőknél, hogy a felsőbbrendűségi érzéseik szerint bánjanak a párjukkal akinek a zokniját meg a gatyáját mossák.

Szóval a legintimebb dolgok tudásának birtokában néha rosszul döntenek és elmondják a férjüknek, hogy mennyire le vannak nézve és milyen hülyék.

Ettől a férfi kiszolgáltatottá válik érzelmileg és egy másik nő aki elkezdi a férfiasságát jól kezelni a lehető legkönnyebben megszerzi magának!

Ennyi a titok.

A csajok egyébként is nagy érzelmi manipulátorok.

Amíg egy önmagát okosnak tartó feleség becsicskítja a férjét addig egy tényleg okos megszerzi azt mert férfinak kezeli.

2018. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, én is erre gondoltam az egyes válaszban a férfiak félrelépésének okainál.
2018. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Jól működő párkapcsolatban is megjelenhet egy szerető.Nő vagyok,a párom a tenyerén hordoz,ennek ellenére elvesztettem a fejem.Nem dicsőség,tudom.Rövid ideig tartott,titkos volt és nem bántam meg.
2018. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is egy alkalom volt, es te nem is bantad meg, akkor lehet, hogy jol mukodik a kapcsolatod, de hogy te nem szereted azt az embert az is biztos!
2018. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lifeishard ***** válasza:
... ha kiderült volna, akkor bezzeg bánnád... :D
2018. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4/6 Ha annyira jól működött volna az a párkapcsolat, akkor biztos hogy nem jutott volna eszedbe megcsalni, ez tény. Egyébként még együtt vagytok? Mármint te meg a párod?
2019. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha tőlem kérdezed igen, együtt vagyunk.
2019. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!