Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaló felek, milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaló felek, milyen érzés hazamenni a férjetekhez/feleségetekhez/barátotokhoz/barátnőtökhöz , enni a párotok főztjéből, megcsókolni, ágyba bújni vele, miután másik emberrel voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Csak őszintén kíváncsi vagyok.
2018. márc. 2. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom semmi extra. Aki erre képes, az nem fogja rosszul érezni magát.
2018. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha évek óta nem hajlandó szexelni veled a feleséged, akkor mégis mit kellene érezni? Én mondjuk nem vagyok házas, de környezetemben ezt látom.
2018. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%
Semmilyen, ugyanolyan. Tehat nem jobb vagy nem rosszabb, ugyanaz mint amikor eljottem reggel. Ha buntudatom lenne, nem csak csjnalnam. Sztem olyasvalakit kerdezte meg akinek buntudata van, o jobban meg tudja valaszolni ezt a kerdest:-)
2018. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Engem inkább az érdekelne hogy aki annyire nem érez semmi bűntudatot mint mondjuk az utolsó kommentelő vagy ennyire közömbös az " állandó" párjával akkor minek van vele? Miért nem hagyja ott?? Amugy ez a kérdés engem is érdekel, hogy tudod úgy megcsókolni a másikat vagy lefeküdni vele átölelni, szemébe mondani hogy szeretlek, hogy közben mást használgatsz? Mi játszódik benned? Az agyadban? A szivedben?? Miért nem lehet akkor elválni/szakítani és tiszta életet élni??
2018. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%

Az otthoni dolgok a főzés a szex a mindennapi megszokott dolgok fontosak , hogy a másik ne vegyen észre semmit, nyilván ha nem szexelne otthon az illető hetekig vagy hónapokig akkor a másik fél igencsak elgondolkodna.


Habár én csak a másik oldalról tudok beszélni, mert én voltam az akivel megcsalták úgymond a férjüket.

2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
"megcsókolni...." eszembe jutott egy régi kolléganőm. Neki pont az intimitás,a hozzábújás, ölelések hiányoztak a kapcsolatából. Volt a férjének egy rossz szokása amiről nem hajlandó lemondani mert egészséges. Hagyma,foghagyma! Hát ismerősöm ezért kereste máshol a boldogságot.
2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem hagyja ott, pláne ha férfi, mert nem akar totális pénzügyi csődbe kerülni, meg sose látni normálisan a gyerekeit. A közfelogással szemben egy kapcsolatnak nem a legfontosabb része a szex. Attól sokkal fontosabb a kapcsolat intimitása, ami akkor is fenntartható, ha nem szexelnek vagy ne adj isten mással szexelnek. Aki azt gondolja, hogy a szex hiánya a kapcsolat vége, az erősen téved, sőt az is, aki a mással való szexelést egy tárgyiasult dolognak tekinti (használják egymást). Szóval nem eszik ezt annyira forrón. A jó szex hiánya nem feltétlen a kapcsolat vége.
2018. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Engem ez tényleg őszintén érdekel,ezért kérdeztem.

Igazából megértek sok mindent,de én hűséges ember vagyok.

Soha nem fogok senkit megcsalni.

Ezért nem értem ezt az egészet.

Persze meg lehet magyarázni.

Kereshetjük a miérteket,de valójában minden egy tőröl ered.

A kommunikáció hiányából.

Ez az én véleményem.

Aki azt írta nincs lelkiismeretfurdalása.

Igazából én épp az ilyenekért nem akarok megházasodni.

Vagy ha igen,akkor házassági szerződés.Ami az enyém enyém marad,ami az övé,az övé marad.Válás esetén pedig lemondanék mindenről,ami közös,és közös gyerekfelügyelet,ha lesz gyerek.

Szóval megvan a bombabiztos tervem,amivel nem kötöm magamhoz a férjem válás esetén.

Így ha valaki megcsal én teljesen ártatlan maradok,mert meglett volna a lehetőség kilépni.

2018. márc. 2. 20:49
 9/21 A kérdező kommentje:

Ha szerinted ennyire nem fontosa szex,akkor miért lépnek félre emberek?

A legtöbbször a szex miatt.

Mi történik velünk?

Aranyos kedves kisfiúk és kislányok vagyunk,aztán ahogy a szex belép az életünkbe,rögtön minden megváltozik.

Sokszor negatívan.

És én ezért vagyok büszke arra,hogy még mindig gyerekes vagyok.

2018. márc. 2. 20:53
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyébként is nulla testi kapcsolatod van a házastársaddal már évek óta, és ő mindent meg is tesz azért, hogy ez örökre így is maradjon, akkor nem tök mindegy?
2018. márc. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!