Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem megcsalás ha más férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megcsalás ha más férfival találkoznék?

Figyelt kérdés

Kedden volt egy céges buli amire "kötelező" megjelenni. Felírják,hogy kik voltak jelen. Valamint van csipogtatónk így ezzel is tudják,hogy én az nap mikor érkeztem meg vagy,hogy ott voltam-e az nap egyáltalán. Szóval elmentem és igazából semmi extra nem volt. Az elején lement a szokásos beszéd pár videót megnézettek velünk utána lehetett enni inni beszélgetni másokkal. És odajött hozzám egy férfi akivel előtte látásból ismertük csak egymást. Beszélgettünk két óra hosszát kábé és a végén bejelöltük egymást facebookon. A telefon számomat is elkérte,de azt nem adtam meg neki. És kétszer háromszor is hangoztattam,hogy van barátom. Valahogy szóba került egy egy téma kapcsán így megemlítettem. Jófejnek kedves embernek tűnik. Facebookon még az nap késő este írt,hogy örült,hogy megismert majd még találkozzunk és már konkrét helyszínt mondott. Telefonáltam vele messengeren,mert jelezni akartam,hogy nem,nem! Tényleg nem lehet köztünk semmi,nem akarom hitegetni. Erre nagyon kedvesen normálisan reagált és beszéltünk egy csomót más dolgokról is. De egyre jobban úgy éreztem,hogy oké bízhatok benne és tökjónak tartom ezt,mert barátkozni szívesen barátkoznék vele. Jövő héten pénteken elmegyünk moziba megnézni valami filmet. Ő mondta,hogy mi a címe de nem emlékszem már rá pontosan. Asszem az éhezők vidalás nő a főszereplő benne. És szombaton megakarja hívni a barátomat is egy bowlingra pár barátjával mennek és oda is meghívott akiknek bemutatna szívesen. Ezt is elfogadtam. A barátomnak mindent elmondtam tegnap és megkérdeztem,hogy szeretne-e jönni,de nagyon durván elutasított és oda vágta hozzám,hogy "NEM" és nem örülne ha mennék aztán lecsapta a telefonját az asztalra és elvonult. Azon gondolkodtam,hogy ma még beszélek vele erről,de nagyon durván viselkedett tegnap és nem merem felhozni újbol a témát. Szerintetek hogy érdemes ezzel előhozakodni? Ez szerintem nem minősülne megcsalásnak. Ha mással is találkozom és ő is jöhetne szombaton.


L/22 F/26 ( a srác 25 éves)


2018. márc. 2. 20:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem megcsalás de ha az én párom menne moziba más pasival az én szememben randinak minősülne és ahol van randi egy idő után több is lesz illetve azt jelezné hogy valami nem oké a kapcsolatunkban. Ez a pasi akar tőled valamit.
2018. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Van más férfi ismerősöm is barátaim. Akikkel voltam már moziban. Ettünk,ittunk közben megnéztük a filmet és haza mentem. Nem történt semmi,mert csak barátok-haverok vagyunk. Őket régebb óta ismerem,de velük is egyszer megkellett ismerkednem és ez sem másabb helyzet szerintem. Főleg,hogy minden tisztázva lett felnőtt emberek módjára.
2018. márc. 2. 20:57
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Huhaa...vagy csak szimplan baratkozni akar...de ez a mozis dolog ez..ezt nem is ertem, hogy gondoltad.

Vagy pedig egy szorostoku profival allsz szemben, aki ugy iranyit es manipulal, hogy eszre sem veszed...aztan majd lecsap.

2018. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

A többi haveroddal, akik nàlam régebbiek, nekem sem lenne bajom, de újakkal csak ne mozizgass édeskettesben. Menj a barátaiddal mozizni vagy mozizz a hapsiddal szerintem.

31/f

2018. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyelj...te örülnél ha a párod más csajjal menne moziba?
2018. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A barátom nem szeret moziba járni, inkább itthon szeret filmet nézni. De oké értem. Lehet a barátom is így vélekedik erről. Azt viszont jó lenne hallani tőle,hogy ezekszerint új emberekkel nem is lehet moziba menni vagy bárhova amúgy.
2018. márc. 2. 21:14
 7/30 A kérdező kommentje:
Örülnék? Hát nekem kifejezetten ez nem okoz örömet,de semmi akadálya nem lenne:) Az exemnek volt két lány barátja akikkel találkozott néha barátilag, nem is kérdeztem soha,hogy hova mentek. Magától mesélt az exem és bíztam benne. Azokat a nőket én pl felületesen ismertem,de nem volt bennem semmi bizalmatlanság.
2018. márc. 2. 21:16
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Fú,én nem hiszem el, hogy ezek valódi emberek, és nem kamu kérdések...

Ezen komolyan mit nem lehet érteni, vajon miért nem repes a barátod az örömtől??


Szituáció:

Adott egy idegen pasi, akit még csak most ismertél meg( egyszer beszéltél vele(!)), nem is bezséltetek korábban, a barátod sem ismeri.

Majd írod, hogy elhívott mozizni, még csak azt sme tudod, hogy milyen filmre, "A CÍMRE NEM EMLÉKSZEM".


Akkor minek mész vele mozizni??

Komolyan kérdezem. Marhára nem a film miatt, hisz fingod sincs a címéről sem, a srác sem barátod, most ismerted csak meg... MI is a te motivációd erre tulajdonképpen?


És igen, igaza van a barátodnak, ez tökre nincs így rendjén..


NEm tuodm, mi volt a pasi részéről az a "kedvesen normálisan" reagálás.

De nem hiszem, hogy ha valakivel épp most haverkodnék össze, azzal első körökben ketten mennénk moziba, ráadásul nem egy közös érdekeltségű filmre, hanem egy fingom sincs milyenre. (wtf??)


Ebből sem lesz sokáig kapcsolat...

Azt mondja nem érti... Istenem. Te figyi már, én azért elmennék moziba a barátoddal, a leírás alapján szimpatikus. A film nekem is tök mindegy, de szerintem mi kette jó haverok lennénk. ;)

26N


(ó, és lám, egyidősek is vagyunk vele.)

2018. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó vagyok:

Nyilván ironizáltam, de a lényeg, hogy szerintem először közösen kellene találkoznotok, hogy a barátod is megismerje, és tudja, kikkel mész el programozni...


Tök érthető, hogy nem tetszik neki így az ötlet.

2018. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De tudom miről szól!!! Elküldte később a linket amit megnéztem. Vissza tudom keresni,mert üzenetben nem sokat beszéltem. Hirtelen most nem ugrik be. Nagyon tetszik az előzetes. 18karikás. Budapesten forgatták a filmet és brutális,nagyon várom. Kíváncsi vagyok erre. Ritkán megyek moziba amúgy is. Pont hogy nem akartam elfogadni a mozi meghívást,mert én személy szerint attól tartottam volna,hogy valami unalmasra ülünk be. De így van kivel elmenni meg még jónak is tűnik. A barátom úgy sem jött volna ő nem szeret moziba menni. Ez az egyik..a másik,hogy szerintem nyilvános helyen vagyunk,moziban ahol beszélgetni sem lehet. Tényleg csak filmet nézni. Maximum utána kicsit beszélgetni,de ebben szerintem semmi rossz nincs így főleg,hogy minden tisztázva lett. Különben a haverokkal másokkal is ilyen helyekre mentem már az elején is. Mozi vagy valami kajálda stb. És nem randi volt csak sima találkozàsok.
2018. márc. 2. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!