Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen gyakran csalják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran csalják meg a nők a párjukat?

Figyelt kérdés
Természetesen itt elsősorban hölgyek válaszait várom

2018. márc. 2. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Ketnaponta.
2018. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nők aztán pont arról híresek, hogy ilyen kérdéseknél őszintén válaszoljanak.
2018. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Sosem csaltam még meg senkit. Életemben egyszer még tinikoromban volt egy komolytalan "kapcsolat" mellett,hogy egy buliban smároltam egy másik sráccal.

Ha nem jó már a kapcsolat én lépek,nem csalok.

28/N

2018. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pontosíthattam volna. Igazából sokat hallottam, hogy legalább annyiszor lépnek félre a nők mint a férfiak. Az érdekel, hogy a nőknek is elég egy jó pasi, hogy "ugorjanak"
2018. márc. 2. 13:58
 5/31 anonim ***** válasza:
47%

Én őszínte leszek.

Az első barátomat 6 hónap után csaltam meg először. A személyi edzőm a legjobb barátom volt már egy ideje és elcsattant egy csók. De megbeszéltük,hogy hiba volt és jegeljük a témát a barátságunk fontosabb. A következő alkalom pár hétre rá történt egy másik ismerösőmmel. Ott is csak csók volt meg neten való üzenetek-komolyabb személyesebb dolgokról. Nem tudja,hogy megcsaltam. Azóta szakítottunk,de más okok miatt.


A második barátom az az volt akivel az utóbbi időkben írogattam akivel megcsaltam másodszorra az exemet. Két évig hűséges voltam aztán közben a munkahelyemen egy férfi kollégámmal közelebb kerültünk egymáshoz és ott volt szex is. Pár hónapig titokban találkoztunk,de aztán véget vetettem neki,mert féltem egy idő után a lebukástól meg közben a párommal is több gond volt a kapcsolatunkban. Ő sem tudja,hogy megcsaltam. Más okokból lett vége szintén..


A mostani barátommal 4 hónapja vagyok együtt,de őt folyamatosan megcsalom. Ez elég laza kapcsolat részemről. Nem vagyok szerelmes a srácba, szeretem őt jól érzem magam vele a szex is jó,de ennyi.


L/25

2018. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Én évente 0 alkalommal csalom meg a páromat. Szóval 25x0=0. Nem tudom mások hányszor csalják meg a párjukat, szóval általánosítani nem tudok, illetve nem is akarok.
2018. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
Azt mondják, hogy a nők csalfábbak. Azt viszont tény, hogy a csajok sokkal kisebb lelkiismereti problémát csinálnak a megcsalásból.
2018. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nő férfival, férfi nővel, valahol közel egyforma lehet.
2018. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Arányaiban annyi a hűtlen, mint a férfiak közt.

Van, aki hűséges típus, van, aki nem. Utóbbi félre fog menni akkor is, ha a csillagokat lehozod az égről.

2018. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
# 5 Aztaaa betyaaaaar. 😂😅😁
2018. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!