Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondja mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki a férfiakra, hogy mindig félrelépnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfi, de minden barátnőmtől ezt hallom és szerintem totál hülyeség. Máskülönben a lányok is ugyan úgy tudnak a párjuk háta mögött kefélni. Nekem érdekesmód még az egyik barátom sem tette meg, és nemhiszem, hogy tervezték volna. Nem védeni akarom a férfiakat, de már a csapból is ez folyik, pedig korántsem olyan undorító hazug dögök mint azt néhányan beállítják. Suttyók akik sz*rnak a párjuk érzéseire, pedig mindig is lesznek. Nők között is. Csak én látom így?

2018. márc. 15. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Ezt max az irigy (barátnőid) mondják, akik féltékenyek, mert van akinek kellesz. 23F Én mindig hűséges voltam. Ha már egy csaj megtisztelt, hogy engem választott, lefeküdt velem, nem csaltam meg. Még akkor se ha nem az aktuális csajom életem szerelme.
2018. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezek a nők hárítják magukról a felelősséget ezzel, ha mindig rosszul választanak. A probléma az ő készülékükben van, hiányos önismeret/rossz példa, minta miatt érzelmileg sérült férfiakkal kezdenek, akik valóban félrelépnek. Ezek után egy általánosítást hoznak, miszerint minden férfi félreqr. Negatív mentális szűrőn keresztül alkotnak véleményt.
2018. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Költőnő? ***** válasza:
66%
Az mindig az akt ember szegénységi bizonyítványa, ha általánosít. Bírom, mikor vkinek egyszer vagy max kétszer van direkt tapasztalata bmivel/bkivel és akkor általános igazságokat nyilatkoztat ki. Marhaság. Nincs két egyforma ember és helyzet sem.
2018. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
#2 kiegészíteném. Az sem biztos, hogy mindig érzelmileg sérült férfiakkal kezdenek. Lehet, hogy pont ők olyanok vagy valami más "hiba" ő bennük van ezért nem tudnak hosszútávon jól működni egyetlen ferfival sem aminek a vége sokszor az, hogy a férfi akár nem is tudatositva ezt de tovább "vadászik", keresi az igazit, nem áll le a csajozással mivel nem elégedett testi vagy lelki szempontból a velük való kapcsolatban. A vége az, hogy félredug. Hogy ezt igy helyesen-e teszik vagy nem azon lehet vitázni, a lényeg, hogy egy félredugást sokszor csak következménye egy nem igazán jó kapcsolatnak, hol a férfi,hol meg a nő hibájából. Esetleg mindkettő
2018. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert ha egy férfi félrelép és kiderül, gyakran mondja mentségnek, hogy "az összes férfi ilyen", "a férfi nem monogám", "aki nem csal meg, az meleg", stb., a naiv lányok meg elhiszik neki.
2018. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Jó hát azért nem fekete vagy fehér minden...

Nyilván ha a falu bikáját választják be mert ő a ,,rossz fiú" akkor szerintem sokat ne várjanak hűség terén.


Amúgy pedig az is lehet hogy nem kapnak meg sok mindent szexuális téren pl fontos a 1-2 naponta bekövetkező szex és ebből van heti 1, de az is lehet hogy a kapcsolat már rég óta ,,döglődik" a másik fél szemében és ezért történik (csak az első fél észre sem veszi).


Persze vannak akik csak úgy megteszik, de szerintem ez azért nem olyan nagy arány hogy minden fenomenális és mégis megesik.

Ezek mind a 2 fél részéről fenn állnak.

(persze amúgy a nők nem szoktak azzal hencegni hogy ők csalják meg a másikat azt vedd figyelembe)


Attól hülyébb indok meg a világon nincs hogy ,,sokat ittam, de megbántam" vagy kokóztam vagy nem tudom... 16 év felett már illik felnőtt módjára vállalni a dolgokat.

2018. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Gondolkozz...

Ha férfiként megcsalsz valakit, egy rohdék szemétláda vagy. Olyan, mint a többi.

Ha nőként csalsz, elhanyagolt nő vagy. :-)

Mindenféle szexista gondolkodásmód nélkül írom ezt. :-)

2018. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
71%

Azt is mondjàk, hogy minden nő qrva.


Egyszerű kamu, illetve màsok hibàztatàsa.

2018. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
#3 egyetértek, hogy semmi értelme az ilyen általánosításoknak.
2018. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

A mostani ismerősi körömben egy megcsalásról tudok, ami biztos megtörtént. Ott egy párkapcsolatban élő férfi kefélt félre egy párkapcsolatban élő nővel.


Ezek a barátnőid elgondolkodtak egyébként, hogy a sok - szerintük - félrelépő - férfi vajon kivel csalja a nőjét? Mert eléggé nehéz elképzelni, hogy csak és kizárólag szingli csajokkal.

A hűtlenség nemtől független. Ennyi.

2018. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!