Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik házasságban félrelépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságban félrelépnek, hogy kivitelezik?

Figyelt kérdés

Vagy akik csak együtt élnek. Annyi ilyenről hallok, hogy kiderült, hogy rendszeresen félrelép, vagy szeretője van, de számomra olyan nehéz elképzelni, hogy egy ilyen rendszeres dolgot hogy lehet kivitelezni.

Nekünk pl. olyan szoros az életünk, hogy ebbe nem is nagyon férne bele...persze el tudok képzelni 1-1 indokot, miért nem jön mondjuk haza "időben", de ha rendszerssé válna, akkor biztosan rövid úton rájönnék.



2017. febr. 21. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek szoros az élete. Kötetlen munkaidő, egyedi vállalkozó, a házaspár nem azonos munkarendben dolgozik, stb.
2017. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még ha szoros is,elég 1-1indok rotácios elven váltogatva.
2017. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megoldják nyugi :)


Van aki szabit vesz ki de ugyanúgy megy el otthonról mintha dolgozni menne. Kiíratja magát orvossal. Túlórázik. Elmegy sörözni pár kollégával. Elmegy csajos hétvégét tartani. Elmegy kávézni a barátnőivel. Megoldja mindkét nem nagyon egyszerűen.

2017. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ejszakai ,v 24 oras szolgalatba elmegy,megoldhato a randi,ha lemszokik hozza a no.

Reggel hazajon,eszik,lefekszik aludni,mintha mise tortent volna...semmit nem lehet eszrevenni,ha nem hivogatja a szereto...

2017. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek olyat, aki munkahelyen zavart le egy menetet, vagy utána a kocsiban, öt perc késést pedig ki lehet magyarázni. Nem véletlen, hogy a legtöbb félrelépés kollégával történik: napi nyolc órába elég sok minden belefér.
2017. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Amíg a párom otthon volt a gyerekkel könnyű volt.

(pl. az akkori szeretőm párja korán járt dolgozni és egy órát ott voltunk munka előtt a lakásán vagy a Mazdámban szeretkeztünk, mondjuk ott csak vékony nővel lehet...)

De most, hogy dolgozik és sokszor én rohanok az Oviba vagy viszem reggel nehéz. Most emiatt nem lett egy nő a szeretőm.

Mondjuk ő is csak napközben 08-17 között ért volna rá a gyerekei miatt. Én 2 hetente 19-21között azért el tudok szabadulni csak most meg nincs kihez...39F Bp.

2017. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak egy telefon a munkahelyről, hogy gond van, szeretettel várnak, és te mész. Csak nem a munkahelyre. A férfi kollégák általában szolidárisak. Volt olyan, hogy átmentem a kertszomszédomhoz valamit megjavítani, és nem jelentettem be asszonypajtásnak, mert azt hittem, gyorsan végzek. Hazajött, nem talált otthon, pedig valamit sürgősen meg akart beszélni. Telefonált a céghez, kérdezte, ott vagyok-e? Kollégáim váltig állították, hogy ott vagyok, csak most éppen a vezérrel tárgyalok, nem tudnak telefonhoz adni. (Akkor még nem volt mobil.) Két perccel később értem haza a szomszédból csatakor munkásruhában. Győztem kimagyarázni, miért "hitték" a kollégák, hogy még ott vagyok. Hetekig ezen röhögött az egész vezérkar.
2017. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én exem focira ment,a haverjaihoz,túlórázott,ilyenek...
2017. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A volt fėrjem az "anyjåt låtogatta" sűrűbben.
2017. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem jönnél rá, mert pont ez a lényege, hogy otthon nem vesznek ebből semmit észre. Otthon elhiteti, hogy te vagy az egyetlen, és még szexel is veled. Na meg a szeretőkkel is.


- a munkahelyen szexel

- korábban eljön a munkából, kolléga fedez

- szerető fuvarozza kocsival, így a közlekedés közben megspórolt időt szexxel lehet tölteni

- ebédszünetben elintézi ...stb.

2017. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!