Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiakra vagy a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra vagy a nőkre jellemzőbb a hűtlenség? És mi lehet az oka, hogy megcsalja valaki a párját?

Figyelt kérdés

Félnek kiszállni a kapcsolatból? Vagy előbb keresni akarnak egy biztos pontot? És akinek megvan a biztos pontja de mégse hagyja ott a párját?

És a gyerek tényleg késztetheti arra az embereket,hogy együtt legyenek,de közben csalják egymást?


2016. febr. 10. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Nőkre.
2016. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Férfiakra.
2016. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

A férfiak a nőkre a nők a férfiakra fognak mutogatni. Mindkét nem szerintem nagyjából arányosan sáros.

Van olyan ahol a gyerek miatt együtt maradnak egy ideig de előbb utóbb annak is válás szokott lenni a vége ha előbb nem akkor mikor a gyerekek kirepülnek.

Akinek van biztos pontja és azt jobbnak érzi mint a kapcsolatát (márpedig csak akkor számít szerintem biztos pontnak) akkor lép. Ha nem lép akkor csak szórakozik. Egy megcsalásnak ezer oka lehet mindenkinek más rá a magyarázata.

2016. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RRR ***** válasza:
94%

is is

uncsi lett a kapcsolat

rossz a szex

önbizalom erősítés,hogy tud hódítani,kell még másnak

más miatt

2016. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Hozom a popcornt... :D
2016. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Úgy gondolom hogy fiatalabb korban inkább a Nőkre, kor előre haladtával viszont inkább a férfikra.

38F

2016. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Nő vagyok, sosem csaltam meg egy páromat sem, tudtommal engem sem. Viszont a széles spektrumú baráti köröm alapján azt kell mondanom, a férfiakra.

Talán a vadászösztön az oka, illetve az, hogy egy nő könnyebben mond nemet egy férfinek aki rányomul pl szórakozóhelyen, mint fordítva.

Én pont az utolsóval ellentétes véleményen vagyok, a fiatal fiúk azok, akik nem bírnak a vérükkel, főleg ha valaki kezdeményez náluk, egy ellaposodott házasság esetén idősebb korban (35-40+) viszont nőktől gyakrabban látok ilyet.

2016. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettőre egyformán, csak más okból kifolyólag.
2016. febr. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

El kell jutni a felismeresig, h tudjuk mire vagyunk a szexben meg parkapcsolatunkban. Aztan merni kell elmondani. Nem szabad magunkban tartani a vagyainkat. Ha erto fulekre talal a mondanivalonk parunk szemelyeben, akkor az jo kapcsolat.

Amugy szexfuggo no vagyok, de nem csaltam meg es nem is fogom az elettarsam. Mindig ramaszok. Mindig megmondom neki, mit akarok. Tole is megkerdezem. Naponta. Amit igerek , betartom. Ettol van erteke a szavaimnak. Ha nem akarok valakivel egy part alkotni, akkor mindent megteszrk a megjavitasert, ha nem megy, akkor szakitok.


Szerintem onbizalom erositesbol csaljak sokan a parjukat. Vagy nem merik kimondani a vagyaikat. El kell hutniuk a kovetkezo szintre, hogy ki merjek mondani. Nem merik felvallalni a vagyaikat, erzeseiket a parkapcsolatokban az emberek.

N

2016. febr. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy időben a foglalkozásomból kifolyólag rengeteg párkapcsolatba (házasság, élettárs) tisztán beleláttam.

Még a tökéletesnek, harmonikusnak látszó párkapcsolat esetén is kiderült, hogy egyik vagy másik - de inkább mindkettő - néha-néha félrelép.

Én nem magán a tényen, hanem annak mennyiségén lepődtem meg - de nagyon!

Én - ugyan nem készítettem statisztikát - úgy láttam, hogy talán a pasik a jobban félrelépősebbek a kapcsolat első három éve után, míg a nők 40 körül indulnak be - és bőven behozzák a lemaradásukat

2016. febr. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!