Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan köztetek, aki végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki végül úgy döntött, többéves viszony után, hogy elmond mindent a pasi feleségének?

Figyelt kérdés
Hogy történt, mi lett a vége, ki hogy reagált rá?
2018. márc. 15. 19:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez nem a te dolgod, hanem a férfié.
2018. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem tettem. Nem láttam értelmét, hogy további szarkavarást rendezzek. Addig is elég volt.
2018. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%

Jesszus. Egyáltalán minek lép bele valaki tudatosan, évekig egy viszonyba úgy, hogy nem képes elfogadni, hogy ő ott szerető és nem több? Egy pótlék aki megadja azt amit otthon nem kap meg a másik.

Ezek után pedig duplán szarkavaró módon inkább aláássa a másik kapcsolatát is arra hivatkozva, hogy ha az övé nem lehet akkor a másé se legyen?

Miért ennyire borzalmasan tipikus ez a fajta női hozzáállás. Valaki magyarázza már meg, hogy miért ilyen kattantak a nők, hogy nyílt szeretői státuszban picsognak, hogy nem találnak senkit majd inkább tönkre teszik a másik kapcsolatát is büszkeségből.

2018. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Mert talán nem tud róla a szerető, hogy ő szerető valójában.
2018. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

#4

Na, de évekig nem lesz gyanús, hogy miért mindig csak szállodai szobákban szexelnek?

2018. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%

Ilyet már itt is olvastunk az oldalon, és igencsak lehurrogták aki ezt tette.

Semmi értelme nincs, ráadásul a pasit se fogja megtartani ezzel, csak vihart kavar maga körül.


Azt viszont el lehet képzelni ki hogy reagál erre. A feleség nekiesik a férjének aki mindent tagad. A feleség hisz Neki, ha hinni akar, és fenn akarja tartani a házasságot. De ha nem is hisz Neki, akkor is megbocsájt, sőt, ha nem bocsájt meg, akkor se válik.


De ha mégis, a szeretőnek sok öröme nem lesz benne mert a pasi nem hinném,hogy ezután Őt választja.

2018. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
Azért, legyen már annyi esze egy pasinak, hogy ne szingli nőt válasszanak szeretőnek. A szingli, bármelyik pillanatba bekattanhat és kitálal. Kapcsolatban lévő, kétszer is meggondolja kitálaljon-é, mert azzal magának is árt.
2018. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Gyanús lehet, de van aki profin hazudik. Persze ez nem mentesít.

Ahány ember, annyi eset.

2018. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%

szerintem a kérdés nagyon is jogos, és semmi szarkavarás nincs benne.

ahogy utolsó is írta, sokszor a szeretők is meg vannak vezetve a férfi által.


nálunk nem klasszik szeretői kapcsolat volt, hanem egy szerelemféle kezdete, még testi kontakt nélkül, de érzelmileg nyakig benne voltunk.

és hát volt csaja, akiről azt mondta nekem, hoggy szakítani készül vele, nem boldog mellette.


nekem akkortájt szintén volt párkapcsolatkezdeményem, nagyon az elején voltunk, de én rögtön kiléptem abból a kapcsolatból, mikor rájöttem, h. ez iránt a pasi iránt, akinek nője van, kölcsönösen többet érzünk egymás iránt.


ő meg csak mondogatta, h. szenved otthon, vártam, h. kilépjen, és addig nem is randiztam vele, mert nem akartam harmadik lenni.


nos, nem lépett ki, úgy tudtammeg egy közös bartunktól, h. "annyira szar a kapcsolata", hogy végül is megnősül.


akkor jöttem rá, h. végig hülyített, és durván kettős játékot űzött, tehát mindent elmondtam a nőjének.


akkor ők ketten összezártak, engem tettek meg bűnbaknak, a nő egy szemellenzős, hülye pitsa, aki már közel 10 éve várt arra, hogy a srác megkérje.


és a legdurvább az, hogy a velem folytatott afférja miatt érzett lelkifurdalása miatt kérte meg a nő kezét, mert nekem végig azt mondta, h. sosem nősülne.


persze ki tudja mi volt igaz, mi nem.


ezek ketten 2 elcseszett ember, akik megérdemlik egymást.


ha te vagy a 3.-ik, és akaratodon kívül rángatnak bele egy méltatlan helyzetbe (mint engem, mert én sosem akartam volna 3. lenni, és beszoptam, h. szakítás előtt áll), akkor szerintem minden alapod megvan arra, hogy tájékoztasd a másik nőt, nézzen rá, milyen "nagyszerű" kapcsolatban él.


az eredmény prognosztizálható: a pasik ilyenkor veszettül tagadnak, és áttolják a felelősséget a 3. személyre, hogy az kezdett ki velük.


az ilyeneknek kivánom, hogy száradjon le a tökük egy szép nap, és találják meg a gerincüket, amit régen elhagytak.


és tkp.-en a nőjüket sem tudom sajnálni, mert társfüggő, megalázkodásra kész, a fejem dugom a homokba típusú szánalom csajszik, akikkel bármit megtehet a faszijuk.


egészségükre!

2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

9-es, Te azért tudtad,hogy van kapcsolata, még ha a pasi elmondása szerint nem is jó.

Mondhattad volna,hogy jó, akkor előbb zárd le, aztán jöhetsz.


Jogos, megértelek, Te szakítottál, a pasi nem, de a lényeg,hogy tudtál a másik csajról.


A pasi tisztázhatta volna veled a helyzetet, nem kérdés, dehogy védem én Őt, de azért Te is lehettél volna határozottabb.


Én nem hiszek ebben a "majd otthagyja" szövegben, és abban sem,hogy szegény rossz kapcsolatban sínylődik.

2018. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!