Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy több mint 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy több mint 20 évvel idősebb férfival járnátok? Mit kellene "tudnia"?

Figyelt kérdés
Esetleg ráadásként (kvázi "B" kérdésként) tegyük fel hogy neki esti érettségije van, nektek pedig diplomátok, plusz szépségkirálynő külsőtök és kb 25 évesek vagytok.

2017. jan. 8. 18:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Én biztosan nem járnék ennyivel idősebb férfivel, szinte apámmal egyidős... Mit akarhatnék tőle? Mert hosszútávra aztán biztosan nem tudnék tervezni vele, mert nem akarnék egy kb. 50 éves férfivel családot alapítani.
2017. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt, hogy járnék vele, akármilyen csodálatosan fantasztikus is lehet.

Főleg, hogy rajtad is látszik, hogy csak a külseje miatt szúrtad ki. Szánalmas

2017. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
46%

én csak egyetlenegy esetben járnék apám korú férfival,

ha ő lenne az (igaz, hogy most én 26 éves vagyok, tehát nem 20 év lenne a különbség, hanem több):


[link]


egyéb esetben kizárt dolog.

2017. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
2%
Pénzfüggő havi 300 ezerért biztosan
2017. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
50%

Ha egyetemre járnék még, akkor mint gazdag támogatót simán elfogadnám. Egyéb esetben is csak akkor, ha kőgazdag, és természetesen a pénzét nem sajnálja tőlem (nem ruhákra meg szépítkezésre gondolok, inkább belvárosi lakás, szép új kocsi, saját cég megalapozásában nyújtott segítség, ilyen apróságok). Egyébként mellette egészen biztosan lenne szeretőm. És legfeljebb csak addig tartana ez az állapot, amíg a magam karrierje hasonlóan pozitívan be nem indul.


Egyébként esélytelen.


Bocsi.

2017. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
57%
Semmi esetre sem járnék nálam 20 évvel idősebb férfival. Nincs apakomplexusom.
2017. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

#5


Amit leírsz az inkább egy drágán kiadó hüvelybérlet óvszer nélküli használatra (esetleg egyéb nyílások), Ami nem ugyanaz mint járni vele tehát felvállalni ország világ előtt is hogy ti most együtt vagytok. Fel is vállalnád?

2017. jan. 8. 19:22
 8/49 anonim ***** válasza:
49%

Nálam kizárt, nem tudnék vonzódni egy 20 évvel idősebb férfihoz, akárhogy néz ki és akármennyi pénze van.

Az undor erősebb.

2017. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
58%

Fúj, micsoda undorítóak a negyven éves férfiak, megyek is hányni...

Irónia off.

Azért túlzásokba ne essünk, oké? Értem, hogy valakinek az ilyesmi nem pálya, de azért az undorító az igencsak erős kifejezés egy negyven körüli férfira. Hadd illusztráljam miért:

[link]

[link]

[link]

És látom előbújt a földből a pszichológusok hada is, akik szerint idősebb férfival járni apakomplexus. Az ilyen ember a soványra is azt mondja, hogy anorexiás, a szomorúra meg hogy depressziós? Gondolom nem. Ebben az esetben illene kissé szerényebben dobálózni a kórképekkel.

AZ én barátom negyvenes. Nem kerestem direkt ilyen korú férfit, az előző barátom pont egyidős volt velem. Az apámmal köszönöm, minden rendben.

2017. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
74%
Ami elriasztana egy akármilyen korú férfitól az a kérdezőéhez hasonló mentalitás a szépségkirálynős közhelyeivel.
2017. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!