Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nevezzük itt Evelinnek, akinek 7 éves kapcsolata van a barátjával, nevezzük Gyurinak. Nincsenek összeházasodva, nincs gyerekük, nem költöztek össze, csak Evelin átjár minden este Gyurihoz aludni (ahol semmi holmija nincs, még egy tusfürdője sem.)Gyuri fél évvel ezelőtt kapcsolatot kezdett a szomszédasszonyommal, nevezzük Julinak. Gyuri nem akart hazudni Evelinnek, igy rögtön az elején bevallotta neki Julit. Gyuri azóta majdnem mindennap itt van Julinál, sokszor nála is alszik. Evelin nekem szidja Julit, hogy micsoda egy nagy K. Én Julit rendes nőnek ismerem, neki egyedül Gyuri van. Nem értem, hogy Evelin miért a Julit szidja, miért nem a Gyurit? És legfőképpen, miért nem hagyja ott Gyurit a nyavalygás helyett? Mondanám neki, hogy hagyja ott, de annyira szereti, hogy foggal-körömmel harcol érte. Rosszindulatú pletykákat terjeszt Juliról, sőt, már azt is mondta, hogy szét fogja verni a pofáját. Gyuri ezalatt igyekszik mindkét nőt boldoggá tenni.

2018. márc. 22. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Evelin egy éretlen és buta kislány. Gyuri meg király arc.
2018. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Evelin nem akarja elfogadni a realitást.
2018. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevezzük ezt jó nagy Kuplerájnak...
2018. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen csak Maunika tudna segíteni...
2018. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Végülis Evelin is úgy viselkedik mint egy k..., úgyh fogjon kezet Julival
2018. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
....Gyurit meg küldd hozzám!!!! :)))))
2018. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Hogy lehet úgy 7 évig együtt lenni valamivel, hogy semmi komolyra nem jutnak? :O


Én Evelin helyében már dobtam volna a csávót, főleg úgy, hogy neki a Juli kell.


22/N

2018. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradnék ebből a szappanoperából és elgondolkodnék, hogy miért vannak ilyen korlátolt ismerőseim
2018. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt adják valahol a tévében? Mert a "szét fogja verni a pofáját" részt tutira megnézem..

De amúgy meg nem tudsz mit csinálni. EvveelinHÖ addig fogja égetni magát, amíg nem éget még több ózonlyukat, Juli akkor is Gyurival fog lógni, ha Evelin fejre áll, Gyuri meg vörösre veregeti közben a saját vállát. Neked ebben annyi szereped van, hogy ha Evelin véletlenül kap egy agyhelyrerebbenést, és szakít Gyurival akkor törölgeted a kis könnyeit. Jelenleg szerelmes, úgyhogy Gyuri embert is ölhetne, akkor is megbocsájtana neki.

2018. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most te vagy a juliska ?
2018. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!