Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy szétmentek a barátjával, mert az megcsalta. De nagyon szeretik egymást. A fiú is! A barátnőm hazaköltözött, de most nagyon rosszul viseli. Hiányzik neki a barátja és mellette akar lenni. Szépen váltak el, nem veszekedtek. Sokat sírtak, de a barátnőm már nem egy esélyt adott a fiúnak és már nem bírja tovább. Most azonban mégis ott tart hogy vissza akar jönni, mert rossz így neki. Mondtam neki hogy így csak tönkreteszi magát, de az az igazság hogy így is.... Nem tudom mit mondjak neki. Szerintetek? Tudom hogy az lenne a helyes hogy nem megy vissza hozzá. De mégis... Van ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyeneket hogy mindig ugy írnak kérdést hogy a barátnőmnek akarok segíteni, közbe kiderül hogy saját maga van abba a helyzetben.^^

Amúgy ne menjen vissza a sráchoz.

Keressen mást.

2011. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, akkor elég nagy tévedésben élsz, már bocsi! ^^

Egyáltalán nem én vagyok akiről szól ez az egész, hanem tényleg a barátnőm, csak azért kérdeztem mert nem tudom már hogy mit mondjak neki! És amúgy sem látnám sok értelmét hogy ha valamire kíváncsi vagyok akkor azt más nevében kérdezzem meg.

De azért köszi a választ.. :)

2011. jan. 5. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat de tényleg találkoztam már ezen az oldalon jó pár ilyennel. ^^

De akkor hogy tényleg mondjak valami normálisat is, nem éri meg ujra összejönni vele.

2011. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!