Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van oka a féltékenységre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oka a féltékenységre a barátnőmnek? Mit tanácsoljak neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm arra panaszkodik folyton, hogy a pasija egy közösségi oldalon az exének a képei alá írogat szép, kedves szavakat és egy msn beszélgetést is elcsípett, amiben nosztalgiáztak a régi időkről. szerinte a párja azt keresi, hogy hogyan tudna kapcsolatba lépni a volt csajával, nincs túl rajta, pedig már 4 éve, hogy szakítottak. Ha találkozok velük, akkor meg azt látom, hogy a pasi szereti a barátnőmet, jól megvannak, de kétségbe van esve, nekem pedig fogalmam sincs mit tanácsoljak neki! szerintetek?
2011. jún. 23. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mit tanácsolj, szerintem nem rád tartozik. De amúgy gáz amit a csávó művel...
2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rám tartozik, épp ezért nehéz tanácsot adni annak ellenére, hogy nekem panaszkodik, és tanácsot vár.
2011. jún. 23. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rá tartozik, nem rá tarozik. Mégiscsak a barátnője, segíteni szeretne...



Szerintem is elég gáz, hogy a volt barátnője után "kajtat". Nem is tudom, hogy ebben a helyzetben milyen tanácsot lehetne adni. Talán egy beszélgetést kéne kezdeményeznie a barátnődnek, amiben felfedi,hogy látta a képeket, stb stb és őt ez zavarja, és miért csinálja ezeket.

2011. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nehéz tisztán kivenni, hogy mi is a helyzet. Lehet,hogy tényleg csak a régi ismeretség/barátásg van benne a dologban, de az is lehet,hogy igazából vissza szeretné kapni a volt barátnőjét. Ezt mi mégkevésbé láthatjuk át ennyi információ alapján mint te aki melett történnek ezek az események :)
2011. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is mondtam neki, hogy valahogyan adja a tudomására, hogy látta a kommenteket, msn beszélgetést és ez rosszul esik neki. akkor meg azt mondja, hogy nem akarja, hogy a pasija abban a tudatban legyen, hogy lesi a volt nőjét és a beszélgetéseiket. nehéz.
2011. jún. 23. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodik, és külső megoldást vár? Forduljon oda a csávójához és nézzen szembe a félelmeivel, kérdezze meg tőle miért írogat az exének. Ha bizonytalan választ ad, megfontolandó a szakítás, aminek a felelősségét valakinek érdemes felvállalnia. Én is keresem a kapcsolatot az exxel, de csak azért hogy megtudjam ő engem miképpen látott, és mi az amin érdemes változtatnom. Nála nincs jobb ember aki tud segíteni a fejlődésben.
2011. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy jóindulatú exel való beszélgetés biztos hasznos lehet:) Én is azt mondom, hogy nézzen szembe a helyzettel. én adhatok tanácsot, de igazából ő fog dönteni, neki vannak érzései.
2011. jún. 23. 17:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jún. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!