Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Felmérést végeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Felmérést végeznék, ti mit tennétek a helyemben? 26F

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt. Valamelyik nap szóba került, hogy még azt is megbocsátaná, ha megcsalnám, mert annyira szeret engem.

Ti kihasználnátok egy ilyen alkalmat? Miért igen, miért nem?

A véleményetek nem mérvadó számomra, csak érdekel ki mit tenne.



2018. márc. 31. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a véleményem nem mérvadó a számodra, îgy leszarom hogy te mit szeretnél. :)
2018. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mit mondd, és az hogy mit érezne és tenne, az nem ugyanaz.

Másrészt ezzel a szeretetének erősségét jelezte, nem pedig engedélyt adott. Tehát ez csak egy példa volt. Egyáltalán nem biztos hogy megbocsájt, drágám. ;)

Persze próbáld ki, majd meglátod mi lesz. De baromi naív vagy, ha azt hiszed semmit nem okoz ez.

2018. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom: a válaszok nem befolyásolják hogy mit teszek
2018. márc. 31. 15:18
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Mit jelent, hogy megbocsátaná?


Ha ez úgy értendő, hogy nem zavarja, hogy mással szexelsz, akkor igen, élnék a lehetőséggel. Persze fordítva is, akkor neki is szabad.


Ha azt jelenti, hogy elivseli a kedvemért, de szenvedne tőle, akkor csak akkor élnék ezzel, ha különben nem tudnék vele együtt maradni. Még akkor is megfontolnám, hogy inkább szétmenjünk.

2018. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne legy benne biztos.

Lehet. Csak trukk es azonnal kivagna.

2018. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Lekvarosbukta
2018. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy not ha en igazan szeretek es egyutt vagyunk nem csalnam meg eg alkohollal sem, de 5 ev ufan lehet hogy az a szeretet csak szimplan szeretet viszont fuggetlenul ettol a kijelentestol sem csalnam meg mert miert kinozzak egy olyan embert aki oszinten szeret?
2018. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férfi, de nőként azért annyit elmondhatok, hogy más elképzelni egy szituációt, és más benne lenni. Tehát most úgy gondolja, hogy megbocsátaná, de ha megtennéd, akkor lehet, hogy akkora törést okoznál benne (és akkora fájdalmat), hogy másképp cselekedne.


Én pl. exem esetén azt gondoltam, hogy ha valaha is szakítana velem, akkor biztosan mindent megtennék, hogy visszakapjam. Végül tényleg szakított, és ezzel akkora törést okozott bennem, hogy soha többé nem lett volna ugyanolyan a kapcsolatunk. Erre hamar rá is ébredtem, ezért hagytam a francba, még akkor is, amikor megtudtam, hogy megbánta a szakítást.


22/N

2018. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

"Valamelyik nap szóba került, hogy még azt is megbocsátaná, ha megcsalnám, mert annyira szeret engem."


csak egy idióta, társfüggő nő mond ilyet!



"Ti kihasználnátok egy ilyen alkalmat?"


csak egy gerinctelen, végtelenül egocentrikus, fasz-kalap kérdez ilyet, aki használja és kihasználja a nőket!

2018. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalnám meg, mert én nem vagyok "igazi nagybetűs FÉÉÉRFIII", ezért az nem az én műfajom.

Na meg ismerem annyira a nőket, hogy tudjam, hogy ha mondanak valamit, az egyáltalán nem biztos hogy úgy is van (magyarul azt mondja, hogy megbocsájtana, de ha megtennéd, akkor kalap-kabát...).

2018. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!