Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Felmérést végeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Felmérést végeznék, ti mit tennétek a helyemben? 26F

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt. Valamelyik nap szóba került, hogy még azt is megbocsátaná, ha megcsalnám, mert annyira szeret engem.

Ti kihasználnátok egy ilyen alkalmat? Miért igen, miért nem?

A véleményetek nem mérvadó számomra, csak érdekel ki mit tenne.



2018. márc. 31. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. De, ha ilyet hallanék a páromtól könnyekig hatódnék, hogy így megtisztel a szeretetével. Még véletlenül sem hoznám soha ilyen helyzetbe, hogy ezt kihasználjam. Utolsó gerinctelen dolog.
2018. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is megbocsátanám a páromnak.


(De vele nem maradnék.)

2018. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg akkor derülne ki, hogy hogyan reagál, ha megtörténne. (Mondani könnyű.)
2018. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki értelmesen válaszolt. Pusztán felmerült bennem, hogy hasonló helyzetben ki mit tenne.

Megnyugtatásul annak, akit érdekel: sosem csalnám meg! Nem érzem úgy, hogy ez a kijelentés okot adna rá. Ha azt mondta volma hogy nyugodtan feküdjek le, akivel akarok, akkor sem tenném, mert őt szeretem.

2018. márc. 31. 17:19
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Parazitakukacok
2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A megbocsátaná azt jelenti, fájna neki, de elnézné. Ezt tisztáznotok kellene. Meg hogy jött szóba a dolog, az sem mindegy. Meg hogy milyen a jelenlegi kapcsolatotok. Ha pedig megengedi, hogy félrelépj, az már nem is lenne megcsalás. Esetleg Ő is szeretne másfelé kacsingatni? Millió dolog, amit csak Ti tudtok megbeszélni. Kívülállóként biztosat senki nem tud mondani.
2018. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy élnék vissza vele. Ez olyan undorító dolog lenne, hogy nem igaz. Inkább örülnék neki, hogy ennyire szeret és jó a kapcsolat.
2018. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!