Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a biztos jelei annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei annak hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Biztos jelei???

Este nem téged kefél a hitvesi àgyban, hanem valaki mást\avagy este nem téged szoonak le a hitvesi ágyban, hanem valaki mást!

2018. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellenek biztos jelek? Ha elhiszed ezt róla, akkor már régen rossz, nem gondolod???
2018. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nàlunk volt:morgott mindenért, bolhàbol elefàntot csinàlt,semmi sem volt jó amit én csinàltam, bunkó, flegma volt, kevés szex, sok "munka" késô estig,ha olyan dolgokrol beszéltem neki ami a jövôrôl szólt, lehurrogott, hogy hol van az még...szülinapomkor fel sem köszöntött, rokonaihoz nem vitt magàval, karàcsonyfàt még kivinni sem segített...
2018. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha már gyanakszol, akár van alapja, akár nincs, akkor már tökmindegy, előbb-utóbb úgyis vége a kapcsolatnak.
2018. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jelei nincsenek, legalább is olyan ami mindenkinél ugyanaz. Van aki szó szerint le se sz@r, sőt már idegesíti a párja, van aki meg pont még kedvesebb, odafigyelőbb mert talán tudat alatt furdalja a lelkiismeret, vagy nem tudom miert. Mindenesetre ha megváltozik a viselkedés, ha hirtelen több a "munka", benn kell maradni stb, a telefon lezárása, esetleg eldugasa, hirtelen nem tervezi a jövőt, gyakrabban beszeli ki magát barátokra, ismerősökre, általában olyanokra akiket nem fogsz megkérdezni stb. Ezek olyan jelek amelyek sokszor jelentkeznek és ha esetleg több közülük egyszerre előjön akkor szinte biztos a dolog
2018. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor tényleg nem lehet semmit észrevenni, pláne ha 24 órás szolgálatban jár be hozzá a nője éjszaka...Reggel lefekszik , alszik, eszik ,számítózik,néha van szex, de semmi gyanús jel, telefon sms,ilyesmi.

Én is így voltam, nem gyanakodtam, mert nem feltételeztem róla ,hogy megteszi, féltékeny se voltam...


Te mit vettél észre kérdező?

A fentiek elég jól leírták a tapasztalataikat.vagy csak olvasták valahol...

De előbb utóbb vagy lebuktatják magukat, vagy a szeretőjük borít,mint nálunk, vagy egy "jóakaró"ismerős...

2018. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A jel sohasem lehet biztos...

Nagy változás, kerül, nem beszélget, esetleg a szexben kevéssé kezdeményez - bár azzal lehet legjobban leplezni, ha nem kerüli. titkolózás, telefon rejtegetés, változó életrend, új, egyszemélyes programok, üzleti út, csapatépítő trning... ilyesmi

2018. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!