Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet észre venni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észre venni hogy a barátnőm megcsal? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Hogy puncija van.
2015. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Majonézes a puncija
2015. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Onnan tudod észrevenni, ha nem dugod meg rendesen!
2015. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha rajtakapod, hogy valaki ba.sza a pináját, az szerintem meglehetősen gyanús.
2015. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megváltozik a viselkedése.Sokszor kimarad,titkolózik stb.. Neten keresőbe beírnád biztos sok minden kijönne..
2015. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen mindegy, úgy is félrelép.

Legalábbis én nem ismerek olyan nőt, aki ne csalná/csalta volna a párját.

2015. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ügyes a csaj nehéz észrevenni,de általában akkor kezdhetsz el gyanakodni hogy nem kíván már téged annyira sűrűn,vagy ha megkérdezed hogy milyen volt a napja vagy mit csinált x napon és ha elkezd össze vissza beszélni meg ideges lesz akkor onnan már tuti hogy nincs minden rendben.
2015. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akar annyit szexelni már, az lehet egy jel. HA nem akar annyira megbeszélni dolgokat az is.

De úgy biztos mód nincs rá. Így bízni kell a nőkben. Ha nem bízol benne, nincs értelme vele lenni. Szerintem.

2015. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: Rengetegszer elmegy egyedül és sokszor nem is mondja meg őszintén, hogy hova. Vagy, egyedül elmegy buliba és nagyon későn, pontosabban korán jön haza, hajnali 6-7 körül.


Ha el akarsz vele menni bulizni/csak úgy a városba, akkor leráz. Közös programok már szinte nincsenek is. A szex pedig a heti 3-4 alkalomról lecsökken a havi 2 alkalomra és az is olyan szar, hogy még az élettől is elmegy a kedved.


Nálam ezek voltak a tünetek, semmi rosszra nem gondoltam ezért szembesíteni kellett engem a dologgal. Akkor tudatosult csak bennem, hogy mi folyik itt.

2015. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!