Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szexuálisan vonzódom a fiatalabb fiúkhoz? Más is van így ezzel? N33

Figyelt kérdés
Férjem van, gyerekem is, és privátokat sem kérek, de itt a jó idő, és sajnos egyre többször akad meg a szemem maximum 18 éves srácokon, főleg amikor ujjatlanban vannak. Tudom, perverz de bennem van, hogy milyen jó lenne velük. és elég bűnös gondolataim vannak. Persze megmarad fantázia szintjén, de a mostani fiatal srácok elég jól néznek ki. Mivel anonim oldal ezért szívesen kiírom magamból. Más felnőtt nő is van így ezzel? Korotokat is írjátok le kérlek.

#szex #fiatalabb pasik
2018. máj. 7. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Addig a szintig oké a dolog, hogy megnézed és megjegyzed magadnak, hogy jól néz ki. De az, hogy még fantáziálsz is rájuk, meg hogy milyen jól lenne velük? Na, itt látszik, hogy nem vagy boldog a kapcsolatodban és sz..r a kapcsolatod.

Férjed rendesen kielégít téged?

2018. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
szerintem meg homàr vagy és igy akarsz becserkészni fiatal fiukat.
2018. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, de nekem nem csak a fiatal lányokon akad meg a szemem, hanem a jólkinéző 30-40-es korosztályon is. Van ez így, aki szélesebb korosztály felé nyitott.
2018. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

nekem a nőies hamar erő fiatalokon :D 15-16 lányokon, sőt még megnézem, persze csak képeken, de a 17 éves fiatal vékony lányos fiúkat is :D tudom.. vessetek meg..


22/f/kíváncsi

2018. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fura. Nekem meg fiatal fiuként meg az érett nők jönnek be szexuálisan. Bár most senkim nincs.
2018. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, nekem a nálam jóval fiatalabbak eleve kiesnek a rostán. Fogalmam sincs, miért de úgy tekintek rájuk, hogy az öcsém/fiam lehetne és semmiféle vágyat nem keltenek bennem. De hát kinek mi.

N 40

2018. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
8%
Hát igen, szép is a fiatal test :) 35N
2018. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy a férjed elpuhult, és azért fantáziálgatsz a fiatalabb fiúkról? Én is 33 éves nő vagyok, mégsem vonz az a korosztály.
2018. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor fiatalabb voltam engem is elcsábítótt egy 30 fölötti nő, ez még tíz éve volt. Nekem jól esett, hogy egy ilyen nő férfinak tekint és szóba áll egyáltalán velem. A szex isteni volt. Csak az volt a baj, hogy közben mint megtudtam több emberrel is viszonyt folytatott és mivel láncdohányos volt, állandóan bűzlött a szagától. Így végülis én vetettem véget a kapcsolatnak, de nem bántam meg, hogy együtt voltunk.

30/F

2018. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, megértelek, nekem is megakad a szemem a fiatal jól kinéző srácokon.

Valamivel idősebb vagyok mint Te, és azért nem a max 18 éves korosztály vonz, inkább a 28-32, és nekem a csőszárú farmert,zakót viselő vékony, izmos, ápolt, sötét hajú, barna szemű pasi a vesztem.



Nekem is van párkapcsolatom, semmi hiba nincs benne, nem ott keresendő ennek az oka.


Sőt, nincs ok..egyszerűen jó ránézni egy ilyen pasira,és beindítja a nő fantáziáját, nincs ebben semmi hiba.

2018. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!