Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal többször is, ezután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal többször is, ezután mit vár tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🙂


Gondoltam leírok egy kis történetet az életemből pár sorban. Nos a következő. Van a párom két éve, igazából nem párkapcsolat,mert nem vagyunk együtt, viszont annó szexkapcsolat volt fenntartva, viszont már akkoris máshogy viselkedtünk egymással, több volt ebbe. Mindig szétmentünk, összejöttünk, mert lebukott amikor nőkkel irogatott, és ki tudja mit csinált még...Ilyenkor mindig hagytam, dobtam. Majd 2-3 hónap múlva visszatáncolt mindig - mert engedtem, mert valamilyen szinten szerettem, mert mégiscsak több éves a kapcsolat. Egyszersem csaltam meg.


Nos nagyjából 2-3 hónapja összejöttem egy sráccal, ő is egy csajjal. De időközben ő azért írt nekem, hiába mondtam, hogy ne, viszont még kontaktban kellett maradnunk egy háziállat miatt, hogy a sorsa mi lesz. Majd szakítottam a sráccal mert nem lettem szerelmes. Egy hónap után sem éreztem semmit - abban csók volt csak. Ő is szakított, mert nem boldog a csajjal. Újra egymásra hangolódtunk hogy akkor csak szex. Ez meg is történt.


Viszont azóta már szex sincsen, merthogy fizikálisan, és lelkileg sem kívánja. És ismét furcsálltam, hisz elviekben ez tartott minket össze?! Vagy nem? Gondoltam, hogy már megint írogat másoknak, és ki tudja, hogy nem e fekszik le mással. IGEN! Nem vagyunk együtt, de letisztáztuk,hogy akkor leszünk mással és úgy,ha a másik fél is azért tud róla.


A telefon felvillant, én pedig az érzéseimre hallgattam, és újra átéltem, hogy nem változott semmit...Sajnos...Igaz, nem derül ki belőle, hogy lefeküdt e mással, de márcsak az is elég, hogy az összes üzenetet törli folyamatosan Messengeren, kivéve engem - mert mióta újra szingli nem törölte.


Valahogy nem lepődtem már meg. Viszont nem tudom, hogy most mitévő legyek?!

Mondjam meg neki, hogy igenis gondokat észleltem. Esetleg direkt hangoztassam, hogy én is vagyok másokkal (ami nem lenne éppenséggel igaz), viszont most ezek után el kellene örökre hagynom. Már 100x megpróbáltuk, de mindig visszaengedtem, tudom, nem kellett volna. De olyan lelki kötődés van köztünk ami sajátos és szerintem becsülendő.


Ti mint nők és férfiak egyaránt mit tennétek?

- férfiakhoz szóló kérdésem: a helyemben mi az ami fájna nektek ha ti lennétek a pasim?

- nőkhöz szóló kérdésem: volt valaki ilyen szituban, netán mi a tanács?


Előre is köszönöm aki komolyan veszi és veszi a fáradságot és leírja a gondolatait! 🙂🙂🙂



2018. máj. 8. 10:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Csak gyorsan átfutottam, de: miért állsz még szóba vele egyáltalán?
2018. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Első. Valószínűleg ha átfutottad nem láttad, hogy lelki kapocs és valamilyem szinten szeretem.
2018. máj. 8. 10:18
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Csak gyorsan átfutottam, most mi is a kérdés?

Én a férfi volnék, s elméletileg a válaszom az-az, hogy én nem lennék a pasid, mert férfi vagyok, illetve nem tudom, hogy képes lennénk egy ilyen nívót megütő nővel összejönni. Bár kitudja. Megmentő típus vagyok.

2018. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Valahogy nem értem mire célzol most kettes.
2018. máj. 8. 10:25
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

volt egy csávó, akivel nem jártál, régen néha megdugott, most meg sem dug, nem vagytok együtt, mást dug. neked akkor mi közöd hozzá mit csinál?


nem voltam ilyen szituban, mert van önértékelésem.

2018. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Eleinte jártunk.
2018. máj. 8. 10:33
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

idézlek:

"Van a párom két éve, igazából nem párkapcsolat,mert nem vagyunk együtt,"


"Nem vagyunk együtt, de letisztáztuk,hogy akkor leszünk mással és úgy,ha a másik fél is azért tud róla."


Te írod, hogy nem jártatok.

2018. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

nem ěrtem, a vègèn azt ìrod, megbeszèltétek, hogy lehettek másokkal is. akkor mièrt baj, hogy látod, beszèl másokkal is? minek mentèl bele?


egyáltalán azt sem értem, mit vársz ettől a "kapcsolattól". nincs benne semmi rendes èrzelem, akkor nem így csinálnátok, szenvedtek össze-vissza...látod milyen az egèsz, minek szórakozol ezzel 2 èvig?! ha nem vagy nagyon nagyon buta, láthatod, hogy enek semmi jövője, ès szakítasz vele örökre ha normális kapcsolatot akarsz.

2018. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
8as, vagyok, lemardt, hogy mi az, hogy "megcsal". mègis hogy csalna meg, ha nem is vagytok együtt???
2018. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagytok együtt,szexkapcsolat volt s neked áll feljebb hogy mással is dug?Gondolkodj el inkább hogy mi a normális párkapcsolat s a szexkapcsolat.
2018. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!