Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehet ebbol a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ebbol a megcsalasbol felepiteni egy boldog hazassagot? (Ferfi nezopontok elonyben) Tippeket, a megmentesre!

Figyelt kérdés

A baratommal masfel eve voltunk egyutt. Az utolso fel evunk remes volt, nem talalta a helyet, nem talalt munkat, az egyetem vegetalt, volt hogy napokat nem mozdult ki otthonrol.

Ez alatt en dolgoztam, mondhatni sikeres voltam. Karacsonytol kezdve mar elhidegultem tole. Tobbszor kertem koltozzon el. Mert mar a szexualis eletunk is romokban hevert. Marcius 27en kidobtam. Telefonon. Ezutan 3 hetig nem talalkoztunk, nem akartunk. Tervezet az volt, hogy lehiggadunk es majd szetkoltozunk, lassan ismet egymasra talalunk. Vegig hitegetett, ha talalkoztunk szeretkeztunk. Viszont, feny derult, hogy ez alatt az ido alatt (Amikor o egyebkent kijelentette, tobbszor, hogy mi egyutt vagyunk) van egy masik lany. Talalkozgatnak, szerelmet vallott neki, lefekudtek.

A baratom hetvegen megszakitotta a kapcsolatot a lannyal. MErt engem szeret, es olyan idealis lenne,nem tud elfelejteni.

Azt mondta, hogy elege volt mar a koztunk levo szarragasbol es egy uj kapcsolatot akart, ahol minden uj. De ha meg meglatott nem birt ellenalni, mert megiscsak EN potolhatatlan vagyok, es nem birta elfogadni, hogy tobbe nem lat. Ezert is nem tudott elkuldeni. Most ott tartunk, hogy egyutt alszunk. Nem tudok hozzaerni, neki elege van, hogy megint szenvedni lat, es megint minden szar koztunk...Szerintem ennek kell egy ev is.



2018. máj. 9. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy nagyon sz..r kapcsolat. Mi értelme tovább erőltetni azt, ami nem megy?

Ez egyikőtöknek se jó. Már csak megszokásból vagytok együtt, de érzelmileg már rég távol vagytok egymástól.


Szakítsatok végleg és mindenki kezdjen új életet mással.

2018. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezt már elcseszted csikó korotokban. Fogalmam nincs mit vártál.

31/f

2018. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a nyűglődést olvasni is fájt. Hagyjátok egymást békén. Ugyanez a szarrágás fog menni továbbra is.
2018. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavar hogy ingyen p*ncinak használ ez a nyomi? Legyen már tartásod. Jaj, mit is beszélek, a mai nők és a tartás?
2018. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boldog házasságot??? Ember szrból nem lehet várat építeni! Dobd ki a csába és lépj tovább!
2018. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhidegűltetek egymástól, amire te is bőven adtál okot, aztán kidobtad. Simán hihette , hogy van valakid s szerintem volt is. Most szeretnétek rendbehozni, akkor egy megoldás létezik, vagy túllész a dolgon és a saját hibáidat is látva megbocsájtasz neki és mindent megbeszéltek, nem kihagyva azt a részt sem , ami veled történt és téged bántott, vagy azonnal szétmentek és mással kezditek újra.
2018. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet javítani ,csak idő kell hozzá.

A nők hamarabb feladják, ez szokott a vége lenni.

2018. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi értelme együtt kinlódni.Menj társaságba ahol ő nincs ott,nemis várható,hogy megjelenik és sokszor menj.Hidd el úgy túl leszel rajta és már nemfog egy idő után érdekelni
2022. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!