Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Változott pozitívan a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott pozitívan a kapcsolatod minősége, miután kiderült, hogy a párod flörtölt mással?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Kérdező mire akarsz kilyukadni?
2018. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Együtt maradtatok? Megerősítette a kapcsolatotokat?
2018. máj. 9. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak olyan volt hogy amikor az illető lebukott, akkor leléptek mellőlem a másik pasi mellé. Mintha csak arra vártak volna, hogy én törjem meg a jeget, hogy leleplezem, mert maguktól nem mertek előállni a dologgal, hogy amúgy stikli van.
2018. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy kapcsolatban nem lehet pozitív kimenetele a flörtnek. Melyik félnek esik jól az, hogyha a párja másokra is izgul?
2018. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha megbocsátasz neki, akkor az megerősíti az összetartozásotokat?
2018. máj. 9. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha sokat jelent a másik fél, attól függetlenül, hogy flörtölt, akkor megbocsájtok, és ha a másik tudja értékelni, hogy a másik számára ilyen sokat jelent, hogy ezt megbocsájtja, akkor mindenképpen pozitív. Hiszen akkor látszik, hogy még ez sem bomlaszthatja fel a dolgot kettőjük között.
2018. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha komolyan flortol, azt nem bocsajtom meg, ha csak viccbol, az meg nem bun amit meg kellene bocsajtani, igy azzal nem is foglalkozom.
2018. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerinted mit mond el pasiról, aki viccből hülyít más nőt? A nő lehet, hogy komolyan veszi, és nagyon nem fair játszani a másik érzéseivel.

És ha te ott vagy neki, miért érzi a pasid szükségét, hogy viccből flörtöljön mással?

2018. máj. 9. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Vicces flort alatt vicces, csipkelodo beszolasokra gondolok, nem “de gyonyoruek a szemeid” fele bokokra, es nem tudom, nalatok mi van, de nalunk (pl munkahelyen) senki nem lesz halalosan szerelmes ezek miatt senkibe, total mindennapos az ilyesmi mindenki reszerol mindenki fele, csak feldobjuk vele a hangulatot, ennyi.
2018. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Jómagam rendszeresen flörtölök, de nejem sem egy frigid nőszemély, könnyeden beszélget, teremt kapcsolatokat emberekkel. A flört nem megcsalás, ha testiség lesz belőle, az nem flört!


Egy kellemes beszélgetés, egy flört nagyszerűvé teheti az ember napját. Feltölti a lelkemet, akár egy jóízű dicséret. Sikeresség titka lehet, ha pozitív visszajelzéseket kapunk. Jobban teljesítek, stresszmentes a napom, még a legdurvább helyzetek után is. A negatív behatásokat is jobban tudom kezelni, ha aznap kellemesen flörtölök vagy megdicsérnek.

Kihat-e párkapcsolatunkra a flörtölés? Gondolom, igen! Hiszen, ha jó napot okoz, akkor egymáshoz is rugalmasabban állunk.

Akik viszonya rossz, azokét nem biztos, hogy jobbá tenné. Sőt, meglehet elmélyíti a problémákat.

2018. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!