Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, férfiak akik megbocsátota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak akik megbocsátotatok megcsalást utána hogyan alakult a kapcsolatotok? Negativan? Pozitivan?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem, amikor én megbocsájtottam kicsit kevesebb mint fél évig tartott utána. Azt mondta soha többet nem tenne ilyet, hát elvileg nem is tett, de lelépett. Valaki bevallotta neki, hogy szerelmes belé, nekem meg azt mondta még élni akar, és ilyet még soha nem érzett senki iránt...


Hát ritka szar érzés, megcsalás után még téged hagynak el az egy nagy pofon. Legjobb az volt, hogy a westendbe hívott talira, hideg téli november volt. Én pedig ott zokogtam egy csomó ember előtt, mert hát mégis csak szerettem... Akkoriban voltam 24 éves, persze nem szégyellem hogy tudok sírni, csak ő nem érdemelte meg. Meg mégis rengeteg ember előtt, szóval nincsenek jó emlékeim

2017. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Rá három hétre szakítottunk. Akartam hinni, hogy működhet, de ha földhöz baxol egy tányért, az már nem lesz olyan, mint volt, akkor se, ha bocsánatot kérnek tőle és őszintén megbánják...
2017. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon függ a férfi karakterétől és attól, hogy miért, hogyan jöttetek össze. Fontos azt mérlegelni őszintén kapcsolat elején, hogy milyen igényei (érzelmi és szex) vannak a másiknak és nekünk, viszont ha nagyon különbözőek is, akkor legyen a nagyobb elvárású fél egy kicsit kompromisszumkészebb, megértőbb és főleg érett férfi/nő, aki felelősséget tud vállalni tettekért, nem pedig hibáztatni, mint valami pubertás.
2017. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nőknél jellemző hogy a férfit hibáztatják ha feélrecsengetnek,ezt soha nem értettem ez kimondott gusztustalan.
2017. jan. 17. 09:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon naiv voltam, első szerelem, 17 évesen.

A pasi lebukott, persze ment a fogadkozás, az ígérgetés, meg hogy minden más lesz és megváltozik értem, és a többi süket duma.

A végén persze megint ott lyukadtunk ki, hogy újra lebukott, csak most ügyesebben titkolta egy darabig. Akkor jött a miért? Mivel érdemeltem ki, hogy ezt kapom?

Takarítottam nála, főztem rá, mostam a koszos ruháit, mindezt suli mellett, és még össze se költöztünk, a szexben se lehetett egy szava se. Mit rontottam el? A válasz: velem túl könnyű. Nem kell küzdenie semmiért, neki meg kell az izgalom.

Csak lestem.


Aztán persze két hét múlva ott nyalta a küszöböt anyáméknál, hogy ő mindent megbánt, akármit megtesz, csak fogadjam vissza. Szokásos csillagokat az égről.

Na, szerinted? Elhittem, hogy azért ilyen, mert tényleg, igazán szeret, rájött, hogy mit veszít velem, és én kellek neki.

Gyakorlatban meg nagyon praktikus volt, hogy van egy ingyen házvezetőnője, akit dughat is. De azért az elmúlt időszak nem múlt el nyomtalanul, sokkal gyanakvóbb és óvatosabb lettem.

A vége az lett, hogy ok nélkül vagyok féltékeny (miután harmadszor lebukott!!!), és hogy miattam lép félre, és én tehetek az egészről. Ott már azért gyúlt némi világosság a fejemben, földhözcsapkodtam nála nagyjából minden tányért és poharat, egy párral talán be is céloztam, elviharzottam haza, és többé hallani se akartam róla. Pedig még évekkel később is próbálkozott nálam, hogy hátha megint össze lehet jönni.


Ez egy velős tapasztalat volt, hogy miért nem érdemes megbocsájtani annak, aki félrelép.

Mikor ez után futottam bele olyan pasiba, aki félrelépett, akkor szemrebbenés nélkül vágtam ki, és soha nem bántam meg.

Ezt a két gyökeret leszámítva nem is futottam bele olyan pasiba, aki hűtlen lett volna, ami azért egész jó arány.

2017. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt a barátom, megpróbáltam neki megbocsátani de nálunk nem lett túl jó vége a dolognak. A kezdeti "mindent megteszek, hogy megbocsáss" és "te vagy a legfontosabb nekem" és a "senki más nem érdekel csak te" valamint a "bebionyítom, hogy bzhatsz bennem" hatalmas kijelentések után szinte semmi nem valósult meg és a bizalmam sem tudott csak úgy magától visszajönni tehát sok volt a veszekedés, sok félreérthető helyzetbe került. Ezek miatt "csak" 4 hónapig bírtuk még együtt.
2017. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, én is akkor még a kis naiv és "tini szerelmes" korszakomat éltem 18 évesen :D Tanultam a hibámból :)
2017. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, a 4-es válaszodra írom, hogy éppen emiatt legyél pretenciós arra, hogy Önmagadhoz legyél a legőszintébb (pl. ismerd és fogadd el, hogy a másik teljesen más stílust képvisel az ágyban és érzelmekben is) és ismerkedéskor is csak a hozzád hasonlóakhoz közelíts, akik Értékelik benned az őszinteséget és ő maguk is viszonozzák ezt neked. Ez talán az egyik legfontosabb egy kapcsolatban.
2017. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Az aki megbocsajt egy megcsalast, ferfi semmikepp sem lehet.
2017. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült,megbocsátottam.Az ígéretek meg a teperés hamar abba maradt,majd rá 3 évre megcsalt megint.Akkor ébredtem fel és kidobtam,de nagyon nehéz volt.
2017. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!