Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmileg megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem felhőtlen a kapcsolatunk. Soha nem ír rám magától, fél nap, mire válaszol (azt monda elfoglalt, közben pedig tudom, hogy 4-6 másik emberrel beszélget), nem mondja, hogy csináljuk közös programot. Én meg próbálkozok, mint a hülye, hogy életben tartsam ezt a kapcsolatot, de már belefáradtam. Ehhez két ember kell.

Lehet bunkóság volt, de elolvastam az üzeneteit favebookon egy lánnyal, mert rossz érzésem volt vele kapcsolatban. A barátom állandóan vele beszél (akkor is, amikor engem ignorál), részegen ír neki, laza flört is megy. Amúgy munkatársak, szóval sokat látják egymást.

Egyik nap találkozni akartam vele, de azt mondta nem jó neki. Az üzeneteiből kiderült, hogy ezzel a lánnyal volt...

El sem hiszem... Én feltétel nélkül szerettem, és mimdent, amit tudtam megadtam neki. És ezt kapom vissza.


A barátom exe egyébként ugyanilyen dolog miatt szakított vele - a lány megismert mást, jóban lettek, és konkrét fizikai megcsalás nem történt, de azért szakított a barátommal, hogy az új párjával lehessen.

Nem tudom, vajon az, hogy a barátom most ugyanezt teszi velem, jót tesz a lelkének? Ismer engem, pontosan tudja, mennyire fájnak az ilyen dolgok nekem.


Az már biztos, hogy szakítok vele, mert ez a helyzet tarthatatlan. A fő ok amúgy az, hogy nem érdeklődik irántam, és nem is szeret igazából.

Viszont szerintetek hülyeség lenne elmondani, hogy tudok erről a lányról, és megmondani neki, hogy mekkora aljas dolog volt ez tőle? Kicsit akarom, hogy bűntudata legyen, mert nagyon megbántott ezzel. Vagy csak simán szakítsak? Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Nagyon szomorú vagyok miatta, de inkább dühöt érzek iránta.



2018. máj. 13. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, mi a kérdés.
2018. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Utolsó sorok.

Elmondjam-e neki, hogy elolvastam az üzeneteit, és tudok erről a lányról, vagy hagyjam a fenébe?

2018. máj. 13. 09:10
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Bakker, ti nők... A normális pasikat leromboljátok, a normális nők meg idiótákkal vannak! Jó érzéketek van "a hogyan ne csináljuk" dolgokhoz.


Én meg egy tök jófej, normális, komoly gondolkodású férfi vagyok... ebből kitalálhatod milyen a párom...

2018. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ronda dolog volt elolvasni az üzeneteit, de ha már megtetted, szerintem nyugodtan elmondhatod.
2018. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos, hogy elmondanám, hogy most szakítok ő meg mehet xyhoz egyből.
2018. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit akarom, hogy bűntudata legyen"


Szerintem a bűntudat nem így működik, hogy gondolsz egyet, aztán bűntudatot okozol neki. Vannak dolgok, amikért egy ember bűntudatot érez, míg egy másik ember nem. A nevelés, értékrend mindenképp nagy szerepet játszik ebben.


Szóval felhívhatod rá a figyelmet, hogy ezzel megbántott, megsértett téged, de nem garantált, hogy ő ettől bűntudatot fog érezni.

2018. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 13. 09:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor nem érzett bűntudatot, hogy a másik lánnyal találkozott, akkor azért sem fog ha megmondod, hogy tudsz róla. Ezzel szerintem csak magadnak okozol fájdalmat, ahogy leírtad a kapcsolatért csak te teszel, te ragadszkodsz, te próbálod.....

Most rossz és fáj, legszívesebben a fejére olvasnád amiket leírtál, de azzal csak magadat alázod meg. Abba gondolkodj ha érdekelné, hogy neked rosszul esik, akkor nem így viselkedne.

2018. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanam h az exe szintjere esett vissza. Gratulalok, matol mehet amerre làt.
2018. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. Csak egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogy tehet valaki ilyet. Szemrebnenés nélkül hazudik... Félreismertem, úgy látszik.
2018. máj. 13. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!