Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Párom megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom megcsal. Már egyszer lebukott 2 éve. Tagadja, de túl sokat lóg a neten. Most bizonyítani akarja az igazát nem netezik. De nem vagyok biztos benne. Már arra is gondolok hogy a céges telefonját használja hívásra.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne lekérni mind a 2 telefon hívás adatait? Hogy lehet a rejtett fájlokat megnyitni? És persze a leptopon hogy lehet a rejtett dolgokat kiszedni. Mert azon is lehet valami. Éjszaka azt használja. Sejtem ki az illető. Próbálkoznak nála? Beszéljek vele. Nem lehet elég okos az ember ha a jövöjéről van szó. Egy kétségbe esett nő.

2018. máj. 9. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Megcsalt már, most is fenn áll a gyanúja, de még mindig mellette vagy. Miért is?
2018. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Kapcsolatban alap a kölcsönös tisztelet.

A bizalmatlanság kizárja a kölcsönös tiszteletet.

Miről beszélünk?

2018. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kutatni kell,hanem beszélgetni,ja és szakitani,aki félre lép az nem tisztel és annak oka van,főleg ha sejted is h ki az.. Mi értelme az ilyen boldog párkapcsolatnak ,ahol megaláznak azzal h nem is érdekled már,és kapálóznod kell utána,megalázkodni. A jövo meg nem egy pasitól függ jobb esetbe,társfüggésnél,anyagi kapcsolatnál rosszabb nincs..
2018. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd már ki a p...ba, mire vársz? Egy ilyen alaktól mit vársz, hogy majd "megjavul"? Ez sose fog.
2018. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki sokat van a neten, az miért jelenti azt, hogy megcsal????


De ha nem bízol benne - márpedig a kérdésed alapján nem teszed -, akkor ne kutakodj, hanem válj el töle!

2018. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből vagy biztos benne?
2018. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Ha igy leskelődnének én utánam, ha nem lenne semmi becsületem, ha mindig hülyének néznének, én is megcsalnálak csak azért is.

Már hogy neked legyen igazad!!!

2018. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Van aki a levegőre is féltékeny,családtagra is aztán naná h jön meg a csalás,mert ok és okozat közt van aööszefüggés. Főleg ahol nő társfüggő,és légvételre se képes egyedül,indaként kapaszkodik,kutat tur terrorizál na olyan melett felüdülés mással lenni. Ha nincs bizalom,semmi nics,főleg nem párkapcsolat.
2018. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
"Egy kétségbeesett nő" aki azt a helyzetet, amiben most van, magának köszönheti. Minél előbb rájössz arra, hogy nem bocsátottál meg, csak kínzod magad, annál jobb! Szánalmas, amit magaddal csinálsz, ébredj fel, rakd ki és kezdj új életet!
2018. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha értesz hozzá, esetleg egy key loggert rakhatsz a gépre,

kétlem hogy le rejtett volna bármit is a gépen, mert azt nem olyan egyszerű vissza csinálni, kicsit lehet te is beképzelsz pár dolgot

2018. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!