Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet jó egy kapcsolat megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó egy kapcsolat megcsalás után, érdemes adni még egy esélyt, vagy később úgyis megbánja a megcsalt fél?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet. Csak nagyon nagyon nagyon kemény munka! Ha nem próbálod meg helyrehozni, sosem tudod meg, hogy megbánod-e.
2018. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet.
2018. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Nekem volt még utána 15 szép évem vele. De aztán kiderült, hogy nem volt igazán szerelmes belém soha. Amíg ezt nem mondta el, boldog voltam vele, de ettől vége lett.
2018. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én adtam egy esélyt de, de soha többé nem tudtam már megbízni benne, végül 7 hónappal később elváltunk.
2018. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Én adtam esélyt, de még mindig sokat jár rajta az eszem. Nem érzem úgy, hogy a párom megbánta volna mert mindig a csaj profiljat nézegeti, de bízok benne, hogy többé nem teszi meg.
2018. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!