Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gondolkodtatok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolkodtatok azon, hogy lenyomoznátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen úgy értem, hogy nekem mindenképpen szándékomban áll, vagy le akarnék nyomozni bárkit is. (Bocsi hosszú lesz).


Régebben volt a tv-ben (meg nem mondom melyik csatorna vagy melyik műsor), hogy egy jómódú nő gyanakodott a férjére, hogy nem hűséges.

Nemhogy magánnyomozót fogadott, de felbérelt egy úgymond ''csalit'', egy fiatal, dekoratív nő személyében akivel próbára teszi a hűségét.


Bele gondoltam abba, ha tegyük fel én is felbérelnék valakit, csábítsa el a páromat (persze szexig nem jutnának el), mennyire állna ellen neki?


Lehetséges, az emberek egy része valójában csak azért hűséges, mert nincs kivel félrelépnie?


És ne jöjjön már nekem senki azzal a szócsépléssel hogy ''az a másik hibája ha megcsalják mert nem adott meg neki mindent'' vagy ''eleve valami baj lehetett azzal a kapcsolattal, hisz ha minden rendben van akkor nem keresi senki más társaságát''.


Több ismerősömtől hallottam, nem kell feltétlen rossznak lennie a kapcsolatnak ahhoz, hogy valaki félrelépjen. Elég ha ott a kísértés egy olyan ember személyében, akit vonzónak találunk és nem zárkózik el semmitől.


Egy pasi ismerősöm bevallotta egyszer, hogy jól megvannak a párjával, szereti a barátnőjét, mégis megcsalta. Merthogy a csaj dögös volt, kis tüzes, nagyon rátapadt és nem tudott ellenállni, ha pedig kihagyja akkor megbánta volna hogy nem élt ezzel a lehetőséggel. A csaja pedig úgyse tudja meg..(A b.nőjétől nem tűrte volna el).


Ott vannak pl. híres emberek, rock sztárok, színészek, műsorvezetők, stb..Persze nem az összes, de nagyrészük még ha jó kapcsolatban is él, nem biztos a hűség szobrai. Ott van a rengeteg rajongójuk, köztük olyanok akik fiatalok és jól néznek ki, és szinte tálcán kínálják magukat.

Vajon ennek melyik ffi tudna ellenállni? (Hiába a harmonikus házasság/kapcsolat). Híres, gazdag, olvadnak utána szebbnél szebb nők, nem kell tennie semmit, és annyi jó nőt visz ágyba amennyit akar.

Otthon pedig vár asszony a gyerekekkel.


Habár hogy őszinte legyek, ha lenne rá lehetőségem se biztos kipróbálnám.

Attól tartanék nem állna ellen annak, hogy őt egy nyomolús kicsit erőszakos nő csakúgy azt akarja vigye ágyba..


Úgy könnyű hűségesnek lenni, ha nincs az ember párja körül senki, vagy senki nem mutat érdeklődést, nem nyomul.

Az az igazi kihívás, az az igazi hűség, amikor valaki megtehetné (hisz sokan a kegyeibe akarnak férkőzni), mégse teszi meg.

Szerintem nem sokan lennének erre képesek.


Most lehet támadni, lehet vitatkozni, ez igenis sok kérdést felvet.



2018. máj. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

"Lehetséges, az emberek egy része valójában csak azért hűséges, mert nincs kivel félrelépnie?"


Ez így van, illetve az határozza meg a dolgokat, hogy ki mihez szokik, milyen lehetőségei vannak ilyen téren. Pl. akinek 20on évesen van az első párja, az nagyobb eséllyel lesz hűséges, mint aki addigra már x emberrel kavart. És ugyanúgy akit körülvesznek az ellenkező nem tagja, nagyobb eséllyel csalfa, mint akinek ritkán adódik egy-egy lehetőség, amit így megbecsül.

De persze ez csak a valószínűség, mindenkiben ott van szerintem, hogyha olyan a helyzet, akkor félrekacsint, ez függ a másik partnertől is, meg a jelenlegi kapcsolat stabilitásáról is.

Ez a felbérelt dolog viszont baromság, mivel nagy esély van rá, hogy félrelép az illető, és így egy jól működő dolgot tesz tönkre, hogy az egyik nem bízik meg ennyire a másikban, a másik meg így könnyen megbotlik. Igazából egy kapcsolatba szerintem úgy kell belemenni, hogy fel kell készülni, hogy a másik simán kavarhat a háttérben másokkal, és bármikor vége lehet a dolognak.

2018. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb házasság vagy párkapcsolat addig olyan tökéletes és páratlan és bámulatos, és az "őt 100 éve ismerem nem olyan " amíg nem tudsz róla mindent.
2018. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne viccelj már, még jó, hogy félre menne a férjem ha egy Angelina Jolie nyomulna rá. Ezért sütök neki jó sok túrós buktát. Azt hiányolná igy Angienek max egy éjszakára sikerülne megkapni a kis pocakos uramat. De nem kiserleteznék így vele. Ez olyan dolog, hogy diétázok, de ha az orrom alá tolnak egy friss forró pizzát hát gondolkodás nélkül betolom az egészet. Aztán másnap persze büntudat, de már nincs mit tenni...
2018. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
Egyetértek veled. Nemtől függetlenül aki nem csalja a párját, az csak azért nem teszi, mert nincs lehetősége.
2018. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

4-es, ez baromság. Szted melyik nőnek ne lenne lehetősége, ha akarná? Elárulom, nagyon kevés nőnek nem sikerülne bepasizni. Aztán, mégis sok hűséges nő van.

Sztem a nemek között, ha tetszik, ha nem különbség van. A férfiaknak programozottan erősebbnek kell lenniük, h a megfogadott hűségüket betartsák.

2018. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

"Egyetértek veled. Nemtől függetlenül aki nem csalja a párját, az csak azért nem teszi, mert nincs lehetősége."


Baromság.

2018. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A csaj dögös volt kis tüzes...Az asszony meg gondolom elnyült melegìtőben plussz pár kgval várja otthon. Mind a két nemnél megesik a megszokás és az hogy elengedi magát. Unalmas szex közben a nő a szappanopera sztárra és a bevásárló listára gondol. Szóval az emlìtett példában se volt meg minden ami kellett a pasinak.

Tapasztalom és itt is olvasom,hogy egy nő/ffi szürke kisegér aztán valakinek megtetszik.Erre potenciális társjelölt számba veszik sokan. Mégis hűséges marad.

Aki 20on éves koráig nem volt kapcsolatban...az meg nem élte ki magár.

2018. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Jó sok zagyvaság...


"Bele gondoltam abba, ha tegyük fel én is felbérelnék valakit, csábítsa el a páromat (persze szexig nem jutnának el)" -akkor egy jó nagy paraszt volnál... és sohasem tudnád meg, meddig jutottak el.


A felnőtt párkapcsolat - ha már ide írtad - nem arra épül, hogy van egy fix és ingyenes dugási lehetőség, és van még ezen kívül pár tucat esetleges, amit meg nem hagyunk ki.

Ha már a szex oldalát nézzük, nem szeretnék senki mással,mert utána jó elaludni és reggel kávét főzni neki, és nem is tudok senkit elképzelni, akivel egymást átölelve tudnék, vagy akarnék elaludni.

Lehet dögös, tüzes, tapadós... hogy jönne ahhoz????

2018. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Siman tesztelnem ot!!!
2018. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!