Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy lány aki érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laruina126 kérdése:

Van egy lány aki érdeklődik felém és annyira bizalmat építettem vele, hogy elmondja az összes szexuális dolgait, meg kérdezgeti milyen vagyok egy párkapcsolatban, és én is elárultam neki a dolgaimat, viszont van egy egy éves kapcsolata. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én nem kezdenék ki vele, amíg kapcsolatban van, de te tudod.
2018. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ne láss bele többet beszélgetésnél.
2018. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a nagy baráti körben egy lány, akivel rengeteget beszélünk ilyesmiről, szexről, párkapcsolatokról stb, vágyainkat is megosztottuk egymással, de nincsen semmi közöttünk, neki is volt már több fiúja, mióta ilyen a viszonyunk, illetve nekem is volt barátnőm. (Ja nem csak erről beszélünk, csak ilyen témák is felmerülnek!) De mi csak barátok/haverok vagyunk, akik tudnak, illetve szeretnek ilyesmiről beszélni.


Ezt csak azért írom le, mert lehet, hogy egyáltalán nem jelent ez a dolog semmit, csak sima beszélgetés, és nem több. Attól még hogy bizalmas a viszony, nem feltétlen akar bármit is. Persze nincs rálátásom a helyzetre, csak figyelmeztetlek, nehogy koppanj :)

2018. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszakítani vele a kapcsolatot. A barátzónánál nincs megalázóbb dolog a világon.
2018. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!