Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akinek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butusbrutus kérdése:

Van olyan lány akinek semmi sem jön be? Ha igen, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, de nagyon furcsa. Ha keresem, az a baj, hogy nem hagyok neki levegőt. Ha nem keresem az a baj, mert biztos nem érdeklem őt. Ha segíteni akarok neki cipekedni az a baj, mert biztos nem nézem ki belőle, hogy ő is elbírja egyedül. Ha nem segítek az a baj, mert elnézem férfiként ahogyan küszködik. Ha programokat csinálok az a baj, mert biztos rá akarok erőltetni dolgokat, ha nem csinálok programokat az a baj, mert akkor unalmas vagyok. Ha veszek neki valamit az a baj, mert megkapom, hogy minek költöm rá a pénzt. Ha nem veszek neki valamit az a baj, mert nem figyelek rá oda. Ha odafigyelek arra amit mond és megjegyzem akkor az a baj, mert biztos ki akarom elemezni, ha nem figyelek rá oda az a baj, mert nem is érdekel mit mond. Ha mosolyogva nézek rá az a baj mert biztos kinevetem. Ha nem mosolyogva nézek rá az a baj, mert akkor biztos haragszom. Ha megjegyzem, hogy milyen csinos akkor megkapom, hogy ne erőltessek rá semmit, mert majd ő tudja, hogy mikor csinos. Ha nem jegyzem meg, hogy csinos akkor meg az a baj, mert nem is veszem őt észre...én vagyok a totál hülye vagy most mi van????
2017. jún. 11. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy alap nő típus, ne aggódj:


https://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2017. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jellemezted anyai nagyanyámat. Igaz, ő nem nagyapámmal csinálta ezt, hanem úgy általában a családdal.
2017. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet mondok:Menekülj!!
2017. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tökéletesen házsártos feleség-jelölt:DDDDD

Ha ez kell neked, vedd el, de hagyd is el gyorsan, aztán újra vedd el...stb:DDDD


Lapozz tovább egy gesztusokat értékelő nőre...ez halott ügy normális kapcsolatra.

2017. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!