Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van itt ennyi naiv nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi naiv nő?

Figyelt kérdés

Miért gondolják, hogy egy nős pasi pusztán barátkozásból találkozgat velük?

Miért hiszik azt, hogy a hazug, megcsaló, jellemtelen párjuk hű marad hozzájuk a megtörtént eset, esetek után?

Elhiszem, hogy remény, szerelem meg stb., de miért nem tudják magukat jobban becsülni?Miért kell ennyire gyávának lenni, hogy egyedül merjenek boldogulni az életben ilyen ember kinézetű lények nélkül?

Nőként kérdezem, mielőtt jönnének a támadások, hogy valami pasi provokál.És nem is ez a célom, csak egyszerűen tényleg nem értem.



2018. máj. 28. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Miért van itt ennyi sírós, önbizalomhiányos, gyáva, életképtelen kisfiú? Na, erről ennyit.


Egyébként pedig nem kéne általánosítani. Miért hiszed azt, hogy ha kiemelsz egy réteget, akkor az a nagy többség?


Nem vagyunk egyformák, különböző háttérrel rendelkezünk.

Nem mindegy az neked, hogy miért van egyes nőknek kevés önbecsülése, ha a tiéd nem kevés?

Miért bánt az téged, ha egyes nők elrontják az életüket, miközben te vígan éled a saját boldog életedet?


Most az, hogy ide kiírsz egy kérdést, azzal nem fogod megváltani az ő életüket. És az is lehet, hogy nem látják.

2018. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki ugyanolyan. Sok kolléganőm sír nekem a pasiügyei miatt, amit én simán megoldanék egy oké akkor szakítsunkkal, de ők inkább senyvednek, mert szerelmesek. Ezt maximum ők értik meg, mondhat bárki nekik bármit. Nem bántom őket, de valójában akkor ne is panaszkodjanak, nem? Mindegy, a lényeg, hogy igen sok nő van, aki nem becsüli magát és ilyen naív vagy amiket írtál, de ezt csak saját maguk oldhatják meg.
2018. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Én sem értem. Itt olyan naiv kérdések és válaszok érkeznek nőktől, hogy az hihetetlen. A környezetemben sokkal kevesebb ilyennel találkozom. Szerintem az itt lógó emberek többsége sikertelen az életben és idemenekül.

(Természetesen panaszkodó férfiból is jóval kevesebb van.)


#1: "Miért bánt az téged, ha egyes nők elrontják az életüket, miközben te vígan éled a saját boldog életedet?"

Mert fura más férfiak negatívumai miatt azt hallgatni, hogy én vagyok a rossz. És fura felnőtt kisgyerekektől hallani ezt.

2018. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

"Miért gondolják, hogy egy nős pasi pusztán barátkozásból találkozgat velük?"

Egy percig sem gondolják azt, csak más emberek előtt sokkal jobban hangzik a "csak barátkozunk", mint a "hú, rám hajtott ez a jó hapsi, ha belehalok, akkor is elmarom a feleségétől."


"Miért hiszik azt, hogy a hazug, megcsaló, jellemtelen párjuk hű marad hozzájuk a megtörtént eset, esetek után?"

Ezt sem gondolják szerintem. A környezetemben akárhány kapcsolatban volt megcsalás, utána hanyatlani kezdett. Hamar vége lett az összes ilyennek, igaz nem rögtön, de pár hónapon belül biztosan. Szokták mondani, hogy a megcsalásnál nem az a kérdés, hogy vége lesz-e a kapcsolatnak, hanem az, hogy mikor.


22/N

2018. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal azért van, hogy ilyen kérdéseket fel lehessen tenni. Akinek nincs gondja a társkereséssel és nincs párkapcsolati gondja, az nem fog ilyen kérdést feltenni. Tehát azért van itt ennyi ilyen nő, mert ez az oldal célja. A valóságban nem látsz ennyit, mert ott nem tömörülnek így a nők.
2018. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is az a baj, hogy naivak, ha bizonytalanok valamiben, kérdezzenek, de a keresőt sem használják, pedig sok hasonló kérdés van az oldalon, ahol találhatnának a saját esetükhöz hasonlót, és tanácsokat, de nem, inkább megkérdezik többször ugyanazt. Aztán meglepődnek, ha a régi motorosok azt gondolják, hogy ugyanarról a kérdezőről van szó, mint egy korábbi kérdésnél.


Mellesleg van egy flörtölgető ismerősöm, az ő aktuális barátnői is azt gondolják a rózsaszín ködben, hogy velük majd tartós lesz, most cserélte le kb. egy év után az előző barátnőjét, az új lánnyal is most megy a nagy lamúr, ugyanaz, mint az előzőnél. Akkor hinném el, hogy most más a helyzet, és komolyan gondolja, ha másképp is viselkedne ezzel a lánnyal, de ugyanaz a sztori, tehát simán ugyanaz lehet ennek is a vége. Egy kalandra sokan bevállalnák egyébként szívesen, mert olyan, de így nem könnyű komolyan venni. Volt főiskolán egy évfolyamtársam, hasonló kapcsolatai voltak, az egyik lánnyal eljegyezték egymást, na, akkor azt lehetett gondolni, hogy végre megkomolyodott, de nem, kb. egy éven belül másik lánnyal láttam kézen fogva andalogni... Tehát egy ilyennél még a gyűrű sem garancia, de szerelmesen az emberek könnyen beleesnek a naivitás csapdájába, hogy na majd velük más lesz.

2018. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!