Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyen naiv az a nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen naiv az a nő? Direkt csinálja vajon?

Figyelt kérdés

Pár hónapja osszegabajodtam egy csalados emberrel. Szex nem volt. Otthon ki is derült egyből hogy csajozni volt nem tudom mivel magyarázta ki de mint minden tovább mintha mi sem történt volna.

Most meg megvannak jelölve olyan képeken fb on hogy ott áll a férfi és a nő minden képen áll elé direkt gondolom hogy lássam hogy ők mennyire szeretik egymast..

. De ő vajon nincs tudatában annak hogy a férje már nem.egyszer megcsalta? Hogy lehet ennyire naiv?

Ha nem lenne gyerek már rég nem lenne vele és ő is tudja ezt nagyon jól.

Semmit nem tud arról az emberről akivel évek óta együtt van én meg ismerem mint a rossz pénzt és még ő csinálja direkt hogy ők mennyire szeretik egymást....már kivagyok idegileg


Szerintetek az esetek többségében az ilyen nok direkt csinálják?


2017. máj. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés, hogy te miért csinálod?

Naívnak is inkább téged mondanálak, ha elhiszed, hogy csak a gyerek miatt van vele. ;D

2017. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy hozzád hasonló ember úgysem értené meg. Mit kellene csinálnia, elválni és neki is keresnie egy házas férfit dugni?
2017. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Te pár hónapja gabalyodtál össze vele, ellenben a felesége évek óta ismeri, és már gyereke is van tőle. Igeeeen, biztosan te ismered jobban a pasit, hitesd csak el magaddal nyugodtan. :) A pasi mondta, hogy csak a gyerek tartja össze őket? Tényleg elhiszed ezt a kanodnak? Minden családos férfi hazudik össze-vissza, ha a naiv tinilányok bugyijába kell belemászni. Még hogy a felesége a naiv... milyen aranyos. :)
2017. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
Az év szerencsétlenje.,., naiv a feleség... te vagy naiv!
2017. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért hiszik a magad fajta buta libák azt,hogy a feleségek soha nem tudnak semmit,csak naiv szerelmes bolondok?

A feleség nem hülye,pontosan tudja mi a szitu,és teszi amit tesz a saját maga érdekében.A naiv az te vagy kedvesem!

2017. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De mitől vagy ki idegileg??
2017. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, látom, téged is a "csak a gyerek tart össze" bullshittel etettek. Csak hogy tudd: ez a bugyiba bejutós szöveg. Gondolom, azt is mondta, hogy csak téged szeret, ha tehetné, elszökne veled a világ végére, de a gyerek miatt nem teheti. Nekem 2 évem ment rá erre a marhaságra. Végül is nem bántam meg, mert tudom, mi az, amit soha többé nem csinálok meg: SOHA TÖBBÉ nem állok szóba családos férfival. Meg is találtam a párom egy olyan férfi személyében, akinek nemhogy az első, hanem az egyetlen vagyok.
2017. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,mindenki a maga karan tanul,latod,barcsak mindenki igy gondolkodna.Jo ilyet is olvasni.En csak az ellenkezo oldalon alltam meg,de erdekes mas megvilagositasbAn olvasni a dolgokat.

Kerdezo,gyerekek...?

Egy munkatarsam lanyat tobb gyerekkel haGyta ott parja...tehat ha valaki menni akaR,a gyerek nem kifogas...

2017. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!