Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy pasi több hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi több hónap járás után nem akar oda költözni a lakásodba, pedig lakhatna ingyen, inkább fizeti a méregdrága albérletet magának, az tuti azért teszi mert más nőket is tart?

Figyelt kérdés

Egy ilyen tipikus "szabadúszó" típusú pasi. Felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám, de ő nem akar. Azt mondja, sokáig lakott anno a szüleivel és most élvezni akarja a szabadságot, hogy végre egyedül lakik. Ha meg hozzám költözne az mégiscsak az én lakásom, ott nem csinálhatná azt amit akar, nem szeretne korlátok között "bilicsben" élni, meg hasonló dumákkal jött.

De felmerül a kérdés, hogy vajon mi az a dolog, amit csinál/csinálni akar amit nálam nem akar/nem merne megtenni? Csak nem az, hogy titokban más nőket is visz fel néha?


2018. jún. 2. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még korai.
2018. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk elmegy este futni felker reggel ötkor este 11 re megy haza stb. plusz nem kell kerülgetnie meg is mondta miért mert jó bilincsek nélkül lenni közhiedelemmel ellentétben nem könnyű orrba szàjba csajozni nem fog megcsalni szerintem ha megakarna nem is lenne veled komoly kapcsolatban
2018. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem ez jutna eszembe hogy más csajokat akar felvinni. Számomra még túl korai lenne az össze költözés akkor is ha ingyen lenne.
2018. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
90%
Szerintem csak annyi van mögötte, mint amit mond. Nem kell ebbe többet belelátni. Ez nem feltétlen a csajozásról szól, hanem tényleg arról, hogy most szabadnak érezheti magát, nem kell alkalmazkodnia senkihez.
2018. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Úristen, vajon mit akar csainálni szerinted??


Nyilván arra érti, hogy minden szirsz.rban hozzád kéne alkalmazkodnia. Pár hónap ehhez még édeskevés szerintem. Nem egyből arra kell gondolni, hogy "biztos más nőket akar dugni". Én is így tennék a helyében. MOnjuk onta is, neked van gáz a fejeddel, ha nem érted emg az álláspontját és már most tévképzeteket gyártasz. Mondta az okát.

N

2018. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinál semmit, teljes mértékben megértem a párod

Sokáig én is a szüleimmel laktam be voltam korlátozva semmit nem tehettem meg

Jól esik egyedül lakni ,hiába lenne valakim pár hónap után én sem költöznék össze

Max 1-2 év után tennem meg amikor az agyban elmúlik ez a biokémiai folyamat és meg együtt szeretnénk maradni

Bármit megtehet alatt én azt értem hogy haza erek csend van úgy és azt csinalom amit én akakrok nem szól bele ebbe senki nincs kötött dolog hogy ha haza érsz akkor ezt és azt kell megtenni mert különben megsérted a másikat

Saját meglátásom szerint csinalok mindent de attól meg szeretném a másikat

Ő is szeret téged nem azért gondolja így mert valami olyat akarna tenni amit elotted nem lehetne.

2018. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De hát elmondta miért nem akar, és teljesen meg lehet érteni. Ha erőszakoskodsz vele, meg rá akarod kényszeríteni amit te akarsz, az lesz a vége, hogy otthagy. Nyugodj már le.
2018. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sose értettem, miért kell pár hónap után már egymás nyakára költözni.


37/N

2018. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!