Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy másik nővel váltotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik nővel váltotta valóra az álmaimat?

Figyelt kérdés

Egy amerikai blogon olvastan egy lány történetét ami nagyon megdöbbentett engem:

Volt egy lány aki 14 éves kora óta együtt volt a barátjával, támogattak egymást mindenbe.A férfi mérnök lett a lány szakmájára nem emlékszem.A nő a párjával eltervezte az esküvőjüket, kinézték az álomlakásukat, és kiválasztották hogy fogják a leendő gyerekeiket hívni.Egyszer csak 12 év párkapcsolat után a férfi lelépett a nő főnökével, megvették közösen a nő álomlakását, ugyan úgy csinálták meg az esküvőjüket ahogy azt a nő eltervezte.Ráadásul a férfi új árja elkezdett úgy öltözködni mint az ex nő.A nőt kiruga a főnökasszony és ezért a szüleihez vissza kellett költözni és romokban az élete mivel nemcsak hogy megcsalta a párja de még az álmait is egy másik nővel váltotta valóra.A nő helyében mit csináltál volna?


2018. jún. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedtem volna magam, kerestem volna máshol jó állást, később partnert, akivel új álmokat válthatok valóra. Nem hiszem, hogy a főnököt és az exet izgatta volna, mi van velem, ha pedig mégis, akkor láthatták volna, hogy továbbléptem és boldog vagyok.
2018. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Kamu szagot érzek....
2018. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Kb.így zajlott le nalam is.De mi összehazasodtunk, eltartottam a férjem, míg munkanélküli volt,gyermekünk is lett.Mikor jól fizető állása lett, titokban gyűjtögetett, talalt új nőt, vele megvalósította a ház álmunkat.A legjobban az fáj, hogy gyermekünkkel alig törődik.

Talpra álltam, de nem tudok bízni egy férfiban sem.

Az exemnek pedig remélem , benyújtja az élet a számlát.

2018. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
100%

A nő helyében semmit nem csináltam volna. Továbblépek és kész, az élet megy tovább.

Ha az ötletek az előző nő ötletei lettek volna, akkor jót röhögök a hapsin, hogy még saját ötlete sincs, csak koppintani tud - ha meg a pasi ötletei voltak és erre vágyott, miért ne valósíthatná meg mással, ha az előzővel nem jött össze?

2018. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Kíváncsi lennék,hogy mitől megy ilyen könnyen a továbblépés?

Mert a mai világban nem divat szeretni, az nyer , aki érzéketlenebb, elárulja, becsapja a másikat.Aki őszintén szeret, az meg lépjen tovább, mit számít, hogy beletapostak a lelkébe, tönkretették lelkileg, anyagilag.

2018. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as. Gondolom mindvégig maximálisan biztosítottad neki a szexuális élet gyönyöreit. Most azt ne mond hogy igen, mert kiugrok az ablakon!!!
2018. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!