Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelme vagyok vagy a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelme vagyok vagy a szeretője? HELP!

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy kb 1 hónapja hogy le léptem a 6 éves házasságomból mert a férjem megcsalt. nem tudtam neki meg bocsátani így vége lett, új munkahelyem lett 2 hete ahol az 5. napon megismerkedtem egy munkatársammal akivel nagyon jól el beszélgettünk és ahogy teltek a napok egyre közelebb kerültünk egymáshoz olyan mintha szerelmesek lennénk egymásba. én "25 éves vagyok ő 37 csak az a gond hogy neki van családja és felesége is (2 gyerek) és hogy a házassága nem telik gondmentesen 3 éve házasok de ő már nem szereti , ezt el mesélte nekem. azt annál inkább állítja hogy engem szeret és hogy velem akar lenni és kíván folyton.. viszont csak munkahelyen tudunk néha kettesben lenni ahol el tudunk bújni pár percre néhány lopott csók miatt, azt mondja velem akar lenni és hogy ki alakulnak a dolgok de nem tud semmit egyenlőre igérni és hogy levelezni sem tudunk mert a felesége állandóan ott van ahol ő . nemtudom szóvá tettem már hogy ez igy nekem nem megy mert csak szenvedem azt hiszem bele szerettem .. van esély rá hogy nem csak ki akar használni ? és hogy ott hagyja a családját értem ? mi lehet a szándéka ? köszi a válaszokat !!!!!!

2018. jún. 6. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Én még olyan hűtlen férfiról soha az életben nem hallottam/olvastam, aki őszintén elmondta volna, hogy csak egy kúrásra vágyik, az újdonság izgalmára, helyette _KIVÉTEL NÉLKÜL MINDENKI_ azt mondja, hogy a házassága már nem az igazi, már nem szeretik egymást, nincs szex, egyébként is csak a gyerekek miatt vannak együtt, és hasonlók...

Ez alapján döntsd el te. Ha 2 hét ismeretség alapján a családját akarja elhagyni érted (a gyerekeit elhagyni, érted), akkor azért az gyanús.

2018. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval otthagytad a férjed, mert megcsalt téged és ez neked rosszul esett. Most pedig egy házas, gyerekes férfival kavarsz. Mesélj még.

Remélem nem gondolsz rossz szájízzel az exedre, mert most te rosszabb vagy, mint ő. A munkatársad se különb, de nem fogja elhagyni a családját miattad. Növessz egy kis gerincet és ne vegyél részt abban, ami neked is fájdalmat okozott. Az ő feleségének szerinted jólesne, ha tudná? És a gyerekeinek?

2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki ezt mondja , nő és férfi egyaránt aki házas....mindegyik az érzelmekről hablatyol , hogy mennyire szar az egész és szomorú minden nincs törődés nincs szeretet ésatöbbi....


talán egy rossz házasságból nem kéne egy még rosszabb kapcsolatba belemenned....

2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő maga megadta a kérdésedre a választ: nem tud ígérni semmit,levelezni sem tudtok.

Igazából,ha még rafkósabb lenne,ígérgetett volna fűt-fát is..a helyzet akkor is ugyanaz lenne. Nyilván nem fogja elhagyni a családját miattad. Persze senki nem lát a jövőbe...de úgy 95%-ra saccolnám,hogy nem komoly.

2018. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan attól érezned jobban magad, ha otthagyja a feleségét és a két pici gyerekét, egy pár napja tartó fellángolás miatt??

Gratulálni tudok.

Kérdezz rá a kolléganőkre, hogy te idén hanyadik élete szerelme vagy!

A felesége előtt azt se vállalja, hogy beszél veled. Eszébe sincs kockáztatni a házasságát.

Próbáld meg használni a fejed is néha!

2018. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
azt mondta csak a gyerekek miatt titkolja.. de ha nem akarja elvesziteni a családját akkor miért csalja velem ? nem értem össze vagyok zavarodva teljesen.. válltig állitja hogy a gyerekeket választja és engem de még is sokat érzem azt hogy hazudik nekem .. más lányok képeit is likeolgatja a facebookon :( mit tegyek ? nagyon ki vagyok :(
2018. jún. 6. 21:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel te is olyan mint a ferjed,es akivel megcsalt

Pont te tufod a legjobban,milyen szarx erzes.

Ezt akarod tenni te is a felesegevel?

Gondolj bele...

Keress egy elvalt,v notlen pasit inkabb..

2018. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Te még kérdezed, hogy mit tegyél?

Jó ég... Nem megvetésre, de sajnálatra méltó vagy a végtelen naivitásod miatt... És ezt 20 évesen mondom...

2018. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Ugye csak trollkodsz?

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a dumát napi szinten ennyi nő beveszi.

Úgy őszintén: A tény az, hogy ti csak dugni fogtok, titokban, valószínűleg két perc alatt lezavar melóban vagy a kocsiban. Aztán hazamegy a feleségéhez, és a gyerekeihez, akiket nem fog elhagyni.

Most nem kibazsott kuvrára mindegy, hogy azért csak erre használ, mert csak a gyerek miatt nem válik? Nem mindegy??? Pontosan ugyanúgy a feleségével fog aludni összebújva, miután azt mondta, hogy szereti.

Neked mitől jobb, hogy ezt őszintén mondja, vagy hazudik? Ugyanúgy csak egy pár perces menetre lesz a tiéd, aztán siet haza.

2018. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Sirok a naiv tudatlan fejeden xdd 25f
2018. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!