Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyesen cselekedtem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem hogy elmondtam hogy megcsalják?

Figyelt kérdés

6 év után engem megcsalt a párom mikor együtt voltunk és utána is együtt voltak a palival hogy szakítottunk de nem mondta volna el, örült hogy teperek utána mindent megteszek hogy helyre hozzuk a kapcsolatunkat sőt sokszor szexeltünk is majd mondta hogy próbáljuk meg újra aztán hogy mégse.Majd lebukott nem is akarta bevallani aztán nagy nehezen csak elmondta hogy megtette és semmit nem szólt.Nagyot csalódtam mert ha ezt tudom sosem érek ezek után úgy hozzá azt hiszem.A pasinak van barátnője és a saját otthonukba csaltak meg minket és úgy érzem a nőnek tudnia kell kivel él együtt elmondtam neki mi történt.Még régebben én is kérdeztem a páromat hogy történt-e valami közöttük amire azt mondta hogy nem, szemrebbenés nélkül az arcomba hazudott és megbiztam benne majd a nő is gyanakodott de őt próbálták meg hülyének beállitani ezért szóltam neki és most én vagyok a rohad@k és féreg.Ha nagyon kesze kuszán irtam le ne haragudjatok de olyan szomorúság, keserűség és düh van bennem hogy elmondhatatlan és megbeszélni sem tudom ezt senkivel.

26F


2018. jún. 7. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen lehet sokan ezt tették volna.

De szánalmas mikor két hűtlen mer mondani ilyeneket. Nem hiszem, hogy neked kéne szégyellned magad bármiért.

2018. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a legszebb az egészben hogy hagyta hogy teperjek utána, eskü nem értem ezt az egészet miért történik velem.
2018. jún. 7. 08:03
 3/12 A kérdező kommentje:
És akkor azt mondta tegnap hogy jól esett neki hogy törődöm vele, halál lazán kihasználta hogy mennyire szeretem.
2018. jún. 7. 08:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az össz népi játék, amit csak az ide írók nem gyakorolnak. Bár, akikkel privibe hosszabban beszélgettem, majd mindnél kiderült, azért ő is megtette már.

A te döntésed, kinek mit mondasz el, ha neked így jobb a lelkednek, oké. Amit tehetsz, mielőbb lezárni és túllépni rajta.

2018. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez egy csúnya játszma.

Ücsörgött melletted a kényelembe közben meg csalt.

2018. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy a legnagyobb büntetést sokszor egy ilyen nő számára, ha azt érzi hogy fantasztikusan és mélységesen lesza...rod, egyszerűen nem törődsz vele.
2018. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elkéne felejtenem végre és próbálom is de hogy 6 hónapig becsapott hazudott nekem egyszerűen nem tudom hogy tegyem túl magam rajta. Minden rá emlékeztet ebbe a tetű városban, haza megyek és még ott is csak az emlékek és ahogy esténként össze bújtunk
2018. jún. 7. 09:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyesen cselekdtél. Hogy reagált a megcsalt hölgy? Én egyszer voltam ilyen helyzetben, ott a másik áldozat (én voltam az egyik) tök jól reagált, elhitte nekem (voltak bizonyítékaim is mondjuk) és segitettünk egymásnak továbblépni (itt most nem gyógszexre kell gondolni, csal lelkileg kibeszéltük egymásnak a fájdalmakat).


29n

2018. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnàlom ami veled történt. Ha a csaj úgy reagàlt arra, hogy elmondtad megcsaljàk, ( hogy még te vagy a szemét) akkor meg is érdemelte ezt a pofont. Legalàbb felébredt, bàr szerintem csak rajtad verte le a dühét mert te mondtad el. Igaz, én személy szerint nem folynék bele màs kapcsolatàba mert többnyire a hírvivőt utàljàk ilyenkor. Meg nem is tartozik ràm ...


Az exedet meg szard le. Nem ő volt neked az igazi. El fogod felejteni idővel, és majd talàlsz magadhoz való megbízható pàrt.:)

2018. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nagyon jól tetted, légy büszke magadra.


én is jártam így, és én is szóltam az illetőnek.


persze, hogy téged próbálnak féregnek beállítani, nálunk is engem hibáztattak.


az igazság fáj nekik.

2018. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!