Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők akik megcsaljàk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik megcsaljàk a pàrjukat, miért nem lépnek ki inkàbb a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Attól nem félnek, hogy mi lesz, ha lebuknak?
2018. máj. 21. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Azok a férfiak akik megcsalják a párjukat,miért nem lépnek ki inkább a mapcsolatból?
2018. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Mert gyávák?
2018. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Ezt miért nem specifikusan írod ki?
2018. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem lépnek ki a kapcsolatból (sem a nők, sem a férfiak), mert egy futókaland nem ér annyit, hogy eldobják érte a megszokott kényelmet.
2018. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert vannak élethelyzetek, amikből nem lehet csak úgy kisétálni.
2018. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy a férfiaknak ott van a fix punci, úgy a nőknek is a fix farok + az addig közösen felépített élet(bárhogy is áll).
2018. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a fix punci/fix farok dolgot sose értettem. Miért kell mindent a szexre kihegyezni? A házasságából, családjából, a gyerekei életéből nem a szex miatt nem lép ki valaki, de az se biztos, hogy a szeretőjével a szex miatt van csak. Mindkét oldalon erős érzelmek játszhatnak. A farkazóknak/puncizóknak, ítélkezőknek, rosszmájúskodóknak meg kívánom, hogy örök életükben csak hallomásból ismerjék ezt a helyzetet, így mindig tét nélkül csámcsoghassanak más nyomorán.
2018. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy kedves, és kívánom, hogy soha ne ismerd meg azt az érzést, amikor tudod, hogy akárhogy dönts is, csak rosszul dönthetsz. Elméletben mindenkinek nagy a pofája, de kíváncsi vagyok, adott helyzetben te hogyan döntenél jól, úgy, hogy senki ne sérüljön, téged is beleértve.
2018. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Persze egy olyan belül halott embert, akinek annyira nincsenek érzelmei, mint neked, soha nem fog ez a probléma érinteni. :D
2018. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

7/9 válaszolónál a pont!


Soha ne tudd meg milyen érzés ez. Bármelyik ujjadat harapod meg, fájni fog.

Nem olyan egyszerű ez mint sokan azt gondolják,.

Több hasonló kérdésnél leírtam, engem is megcsaltak, ordítottam a másik nővel (bár, ő még bunkózott is velem)

és biztos voltam benne, hogy én ilyet soha az életbe nem fogok csinálni.

Eltelt több év, és egy nem egyedülálló pasival hozott össze az élet, ennek ellenére, én soha nem bántom a nőt egy szóval sem, és egyemben sincs elszedni tőle. Nem akarom, hogy elváljon vagy ilyesmi.

Szóval úgy szitkozódj, hogy te is lehetsz még ilyen helyzetben! Mert ilyen az élet! Úgy ahogy a megcsalt fél is előbb vagy utóbb visszakapja, úgy azok is belekerülnek ilyen helyzetbe akik addig a halálba küldték az ilyeneket.


Egyébként azért nem lépnek, mert ez izgalmas, megvan a maga pikantériája. A sóvárgás, a várakozás, arra a pár órára megnyugvás, kikapcs. És persze otthon ott van az együtt töltött idő, amit együtt elértek, a gyereke, a hitelek...nem olyan egyszerű ezeket felrúgni.

2018. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!