Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberek hol találnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hol találnak olyan embert, akivel megcsalják a párjukat, vagy a szeretők olyat akinek párja van és lefekszik velük? Hol alakulnak ki ezek a kapcsolatok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem tudom mennyire naiv/nem naiv, de én amilyen ellenkező neműekkel ismerkedtem vagy voltam az életemben, nem tudom róluk elképzelni sem azt hogy úgy tudnának szeretőt keríteni vagy megcsalásra partnert találni, hogy a harmadik fél tudja hogy van valakijük, sem azt hogy pl velem valaki ismerkedjen, akinek van párja, mert ilyen sem volt. De akkor hol vannak ezek az emberek?


(Szerencsére velem még nem fordult elő semmilyen megcsalás az életben)


2018. ápr. 14. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg akarja csalni a párját, az simán hazudik annak is, akivel meg akarja csalni. Tehát neked is beadhatnak olyan mesét, hogy egyébként egyedülállók például.
2018. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkalom szüli... akár a tolvajt.
2018. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalam szex tarskereso
2018. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Bár hol az életben. Munka, lakóhely, itt is, de találtam lazán netes játékban. Észre kell venni és úgy viselkedni, mások is észrevegyék, te kapható vagy ilyesmire. Hozzá tenném, egyetlen beszélgetés sem úgy indult. Mind, hosszabb folyamat volt.
2018. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melohely
2018. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek rohadt álszentek és nagyon elő tudják magukat adni. Sokan azt hiszik, hogy a félrelépő emberek mind nagydumás, macsó férfiak, meg miniszoknyás nők.

Közben meg a nagy többség simán benne van egy kis kalandban, olyanok, akikről sose gondolnád.

Sok meg nem kell hozzá, ha van vonzalom akkor kezdődik a hosszabb szemkontaktussal, aztán.....

Valszeg te nem vagy olyan nagy spiler, ezért nem veszed észre ezeket a dolgokat.

2018. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég,ha apuka egyszer csak nagyon ráér hazamenni,vagy szívesebben jár túlórázni,mint haza.Ez lehet munkahelyi dolog,vagy a boltban egy dekoratív eladó csaj,akárki,akárhol.Aki hajlamos erre,úgyis megtalálja a módját.
2018. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 3 éve sehol sem találok...40F Pedig előtte egy sportos bombázó volt a szeretőm. Mondjuk most az utolsó évben már el is engedtem magam, kevesebb sport és több nassolás, de megőrülök már a szeretethiánytól...
2018. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindketten egymás szeretői vagyunk. Nem úgy indultunk neki a dolognak, hogy na mi össze fogunk kavarodni, egyszerűen csak sokat beszélgettünk (egy edzőterembe járunk), meg volt a vonzalom, innen már minden alakult magától, ártatlan flörtből nagyon gyorsan jött a többi.
2018. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En se talalok senkit, de àltalàban munkahelyen vagy a szomszeddal vagy kozos barati tarsasag stb
2018. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!