Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dobják el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a pasik azonnal a barátság lehetőségét a szexért, vagy bizonytalan röpke kapcsolatért?

Figyelt kérdés

lehet hogy én vagyok naiv, nem feltétlenül ők a hibásak.

de akárhányszor megismerek egy pasit, pl. közös társaság révén és összefutunk teljesen véletlenül a városban, a haverok nélkül és elbeszélgetünk és aztán újra találkozunk, benyögi hogy ő nőként tekint rám, meg hogy legyen randi, járnék-e vele.

holott már az elején megmondom hogy kapcsolatot semmiképpen nem akarok, senki nem tudna rávenni.

akkor ezek szerint vagy ennyire nem figyelnek oda rám hogy mit mondok-->nem is tartanak akkor igazán fontosnak-->nem értem minek akarnak akkor kapcsolatot

vagy: abszolút mindegy, ki az illető, csak legyen nőjük


miért fontosabb egy igaz barátnál a d.gás, az hogy valakit kézenfogva húzzon az utcán mint pórázon a kutyát, meg harapdálja a száját?

miért nem jobb egy olyan ember aki segít a bajban, testi kontaktus nélkül is meghallgat, lehet vele közös programokat csinálni ha épp mások nem érnek rá... miért hajszolják ezt a kapcsolatosdit görcsösen? mindig az az ára hogy utána jön a nyomozgatás, a beféltékenykedés, a tiltás (nem mehetsz sehova), az előírások (minden nap ekkor és ekkor kell rámérned, napi 30 telefonhívás blabla.)

miért nem jó egy kötetlen lányhaver?

nem vagyok egy szépség, baromira távol állok a jó nő fogalmától és kezdem unni a dolgot hogy mégis mindig ez van. még csak azt se lehet mondani hogy bármennyire adnék az öltözködésemre, a külsőmre, elvégre haveri találkozóra megyek... sminkeletlenül, szabadidőruhában.


2012. júl. 11. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi a fent felsoroltakat inkább egy női családtaggal beszéli meg.
2012. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval lényegében minden lány aki kicsit is kedves és egyedülálló az erre számíthat? akkor lehet hogy nekem kellene leszállnom a felhőkből mert sosem akarnak csak szimpla barátságot?
2012. júl. 11. 01:40
 3/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Jó neked... Tényleg nem mindegy kit választunk társnak egy életre viszont én nő létemre képtelen vagyok olyanokkal barátkozni akikhez nem vonzódom. Egy szerelmi kapcsolat alapja a barátság, ezért nincs nekem barátzóna.

Szerintem minden valamire való embernek ez a legnagyobb álma, hogy egy életre szóló kapcsolatot találjon akivel szerelmesek és boldogok, tervezhetik a jövőt.

Nem értem minek kellenek ellenkező nemű barátok, csak megbánták egymást, hazudnak egymásnak és önmaguknak, egyszerűen törvényszerű, hogy valamelyik beleszeressen a másikba. Felesleges ennyi fájdalmat okozni másoknak. Ha érezném, hogy valaki esetleg belém szerethet én viszont nem akarnék többet akkor leépítem. Felesleges hitegetni vagy reményt kelteni.


21/N

2012. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Plusz, ha van valakinek társa és mellette lefoglal x barátot akik ki tudja mit akarnak, akkor azzal fenntart másik x embert és ezzel x ember boldogtalanságát idézi elő a másik nemből. Vagyis lefoglalja azokat akik esetleg másokkal lehetnének boldogok.
2012. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát én sem hitegetek senkit, kezdetektől azzal indítok hogy csak barátság lehet de ezt valahogy el szeretik engedni a fülük mellett én meg arról nem tehetek.

de én is leépítem a dolgot mikor közlik ezt a járásos témát mert nem szórakozok más érzéseivel direkt.

én olyanokkal barátkozok akik nem jönnek be testileg és pont ezért hogy ne legyek szerelmes és ne fázzak rá. aki tetszik ahhoz hozzá se merek szólni.

de akkor sem értem ezt hogy direkt jól kihangsúlyozom hogy nem kell kapcsolat mégis akarnak velem tovább találkozni. akkor minek ha ők meg a barátságot nem tudják elképzelni?

2012. júl. 11. 01:51
 6/7 Gergo_30F ***** válasza:

igen, naív vagy, és rettegsz a kapcsolattól, minden egyéb panaszod ennek folyománya.

édesmindegy miket mondasz, ha tetszel, akkor tetszel, ha van benne kurázsi ezt vállalja is, a gond ott van, hogy ezzel nem mersz mit kezdeni, holott hiányzik az ellenkező neműekhez fűzött viszony, csak barátságnál meg akarsz állni, mert az biztonságos.

hetero nő és férfi között maximum addig lehet barátság, míg az egyikben fel nem éled a vonzódás, onnantól csak álca. nem a barátságot, vagy annak lehetőségét adják fel a fiúk, hanem egyenesen felvállalják, hogy miben tudnak gondolkodni.

2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a legutolsó dolog ami hiányzik az életemből az a kapcsolat. írtózok attól mikor rákényszerítenek hogy utcán fogni kell a kezüket, meg fél percenként rá akarnak cuppanni a számra. gyűlölöm mikor elkezdik még harapdálni is. engem nem vonz az ilyesmi.

ha szexet akarok akkor összejövök olyannal aki szintén azt akarja, de nagyjából félévente egy alkalom kielégíti minden igényemet, amennyit másokhoz hozzáérni akarok.

sokkal tisztább, szebb, nemesebb egy barátság, ahol nem várják el a fizikai kontaktust mint mikor valaki állandóan pisztergálja a testemet.

és egyszerűen nem értem miért nincs olyan aki szintén többre értékelné az ilyen barátságot és így gondolkodna.

nálam baromi ritka hogy bárkihez vonzódnék, ahhoz nagyon szép teste kell legyen és a fiúkból nyáron sem látszik sok.

2012. júl. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!