Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak lefeküdtem a legjobb barátom feleségével?

Figyelt kérdés

Tudom ez sem el magam meg egy láda vagyok meg sorolhatnám de értelmes válaszokat kérek.

Nagyon jóban vagyok a legjobb barátom feleségével, de persze csak baráti kapcsolat volt.

Legjobb barátom üzleti útra ment.

Feleségéhez átmentem mert hívott hogy olyan egyedül van és szeretne velem beszélgetni. Jól elvoltunk boroztunk és hát eléggé rám mászott, sajnos nem tudtam ellenállni mert nagyon bejön a csaj nekem is és szeretkeztünk. Utána kérte hogy ez maradjon köztünk és többet ilyen ne legyen. Nem tudom mit csináljak...


2018. jún. 16. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
oke, de akkor se haragudj, ha valaki a nodet kurja, vagy a legjobb baratod fogja kurni.
2018. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
14%

Muszáj leszel vállalni a dolgot, amennyiben tényleg barátodnak tekinted a 'legjobb barátod'.

Valószínűleg utána nem fog beszélni veled huzamosabb ideig (lehet örökre), de ennyivel tartozol neki.

Ha nem is magad miatt, hanem hogy ne éljen olyan házasságban, ahol az asszony félrekefél.


A legjobb barátomnak hamarabb megbocsájtanám, hogy megdugta a páromat, mintsem a páromnak a megcsalás tényét. Utóbbi kizárt dolog, előbbit talán eltudnám fogadni, mert a páromat hibáztatnám inkább.


Amennyiben viszont nem tőled tudja majd meg a dolgot, akkor fixen véged van.

2018. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyet elárulhatok, a közeljövőben a legnagyobb ellenséged a lelkiismereted lesz. Ott kísért majd a nap minden órájában, aludni sem hagy, kíméletlenül a gondolataidba férkőzik. Az ember a legkeményebb harcait mindig vele vívja, erre majd te is rá fogsz jönni...
2018. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
8%
Bachjad meg még1×!!
2018. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi vagy te...állat, hogy nem tudsz ellenállni? Még annyi se, mert a kutyánkat is le lehet hívni egy tüzelő szukáról. Agyad nincs, amivel gondolkodnod kellene a farkad helyett? Annyira mégse lehet a legjobb barátod. :D Az ilyen emberektől mentsen meg az élet.
2018. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szegény pacák.A legjobbnak gondolt barátja és a felesége is megalázza.

Az ilyen sztorik úgy szoktak végződni,hogy a feleség és te is hallnatni fogtok ,mint a sír,és a lelkiismeret miatt te egyre jobban fogod kerülni a barátodat,lassan eltávolodsz tőle.A feleség viselkedése is megváltozik,amikor rólad beszél,és a férj szépen lassan rájön,hogy miért történik minden.

2018. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
#2-nek igaza van.
2018. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamu.
2018. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
8as bár kamu lenne. Bárcsak a barátság szó jelentene is valamit! Bárcsak ne lenne ennyi érzéketlen gyökér!!! Bárcsak az emberek tudnának uralkodni magukon!!!!!!
2018. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit hamarabb kellett volna gondolkodni. A feleség is megérne egy misét.
2018. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!