Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a nők a legféltékenyebbek, akik össze-vissza csalják a férjüket?

Figyelt kérdés
Bevallom beleszerettem egy házas férfiba, aki idősebb is tőlem 15 évvel. Kezdetben ő közeledett és én teljes mértékben visszautasítottam. Majd elkerültünk egymástól, nem vagyunk már napi munkakapcsolatban, sőt egyáltalán sehogy. Én viszont rájöttem, hogy szeretem és valahogyan el szeretném neki mondani. A feleségéről kiderült, hogy több fiatalabb paival volt viszonya az utóbbi években, de mégis együtt maradtak. A férfival váltottunk pár üzenetet és már írtam neki 1-2 olyat is, ami egyértelműsíti, hogy fontos nekem. Majd fel akartam hívni és felesége vette fel, aki közölte, hogy soha az életben nem beszélhetek a férjével és az összes hívását és üzenetét ő fogadja a telefonon. Majd még közölta azt is, hogy nagyon vigyázzak hol járok, negogy elgázoljon... Azért a férjét ösze-vissza csaló nőtől kicsit durva. Mondjuk az is biztos, hogy a pénz miatt nem lépett le a fiatalabb pasikkal. Most nem tudja megmondani a férjének, hogy küldjön el. Muszáj ezt így intézni, hogy elzárja, mint egy pisis gyereket felnőtt férfi lététe? Mi véleményetek a szituról?

2018. jún. 17. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a fél is, aki kevésbé szereti a másikat egy kapcsolatban, maximális szeretetet vár el. Bár, ha hozzád közeledett, nem igazán szeretheti, és akkor kérdés, hogy miért maradtak együtt. De egy nő büszkesége szerintem nem engedheti, hogy nős pasival legyen együtt. Persze, az túlzás, hogy ő veszi fel a telefonját, mivel ha a férfi el akarja hagyni, el is fogja, kérdés, hogy te mit akarsz. Ne szedj szét egy házasságot, ha nem vagy biztos benne, ráadásul a férfi, amikor rád nyomult, esélyes, hogy csak szexet akart, és komolyabb dolgokba nem menne bele - szóval kapcsolatba.
2018. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt milyen felmeresre alapozod? Sok huseges ember is baromi feltekeny... :D
2018. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert magukból indulnak ki.
2018. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Azert mert a megcsalo mindig magabol indul ki. En csalom a ferjem, de sosem voltam feltekeny, az pedig h felvegyem a telojat ha a szeretoje hivja az konkretan kizart. Az a no valamiert nagyon nem szeretne elveszteni a ferjet, fogalmam sincs mi allhat a hatterben, de nem kizart h a megelhetese:-)


En a helyedben kimaradnek ebbol a sztoribol mert a ha pasi nem szeretne a feleseget, elege lenne belole, utalna mar hatszor elhagyta volna, de nem teszi, ergo szereti meg akkor is ha azt mondja h nem.


Sztem toled csak szexet/kalandot akar, konkretan egy revans lehetoseg vagy.A masik h milyen pasi az aki kiteszi vagya targyat egy pszicho felesegnek?

Ha a ferjem fel akarna venni amikor a szeretom hiv (sosem tenne ilyet, plusz a szeretom sosem hivna itthon) akkor kb elobb tornem ossze a telot.


Szoval ebbol logika menten haladva csak vesztesen kerulhetsz ki, es nem ez a “majd elhagyja ertem a feleseget” dolog ez a valo elet kb 2 szazalekaban tortenik,mert mi megcsalok ha el akarnank hagyni a ferjunket/felesegunket akkor nem megcsalnank oket, hanem elhagynank, es ezzel a legtobb megcsalo igy van.

2018. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen szerintem is a megélhetése múlik rajta. Kb semmihez nem ért és 10 éve eltartják. A nagy szabadidejében meg csalja. Arra gondoltam, hogy már korább óta átirányította az üzijeimet a saját telójára. Még mielőtt érzelmesebb sms eket küldtem volna. Amúgy nagyon rafinált nő. A városba is csak úgy jöhet el a férje, hogy ő vele van. Díszkíséret, nehogy összefussunk.
2018. jún. 17. 18:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értem tényleg 50 es férfi létére miért nem tud ő visszautasítani, ha fel merem hívni.
2018. jún. 17. 18:13
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Én addig voltam féltékeny a férjemre, amíg hűséges voltam. Mióta majdnem megcsaltam (érzelmileg nem csak majdnem), azóta nem érdekel van-e valakije.
2018. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Olyan jó hogy normális emberként nincs ilyenben részem, sem személyesen sem harmadik félként.... és nem is lesz soha :)
2018. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert magukból indulnak ki.

Meg egyébként valaki mondta, hogy akkor van baj, ha már az ember féltékenységet érez, hogyha felfedezi magán, hogy megjelent benne a féltékenység; mert akkor már a párja is féltékeny; meg mittudomén, lehet, hogy az ember meg tudja magának teremteni a gondolataival a saját maga megcsalását; tehát a gondolat teremtő ereje; lehet az is , hogy ő teremti meg magának. Vagy nemtom, remélem jót írtam/hasznosat.

2018. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert félnek, hogy előkerül egyszer az egyik ex.
2018. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!