Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a nők a legféltékenyebbek, akik össze-vissza csalják a férjüket?

Figyelt kérdés
Bevallom beleszerettem egy házas férfiba, aki idősebb is tőlem 15 évvel. Kezdetben ő közeledett és én teljes mértékben visszautasítottam. Majd elkerültünk egymástól, nem vagyunk már napi munkakapcsolatban, sőt egyáltalán sehogy. Én viszont rájöttem, hogy szeretem és valahogyan el szeretném neki mondani. A feleségéről kiderült, hogy több fiatalabb paival volt viszonya az utóbbi években, de mégis együtt maradtak. A férfival váltottunk pár üzenetet és már írtam neki 1-2 olyat is, ami egyértelműsíti, hogy fontos nekem. Majd fel akartam hívni és felesége vette fel, aki közölte, hogy soha az életben nem beszélhetek a férjével és az összes hívását és üzenetét ő fogadja a telefonon. Majd még közölta azt is, hogy nagyon vigyázzak hol járok, negogy elgázoljon... Azért a férjét ösze-vissza csaló nőtől kicsit durva. Mondjuk az is biztos, hogy a pénz miatt nem lépett le a fiatalabb pasikkal. Most nem tudja megmondani a férjének, hogy küldjön el. Muszáj ezt így intézni, hogy elzárja, mint egy pisis gyereket felnőtt férfi lététe? Mi véleményetek a szituról?

2018. jún. 17. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleg feltekeny tipus vagyok...

Megse csalom a ferjem,ilyen a termeszetem ilyen vagyok.

Minden kapcsolatomban ilyen voltam

Akkor mi is a kerdes?

2018. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos az..Én például rohadt féltékeny tudok lenni,pedig sosem csaltam meg senkit.Attól függ hogy mennyire tudok megbízni valakiben.
2018. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy ő megtette; és akkor eszébe jut, akkor ezt a párja is megteheti vele; de amúgy érdekes, hogy itt írták előttem, hogy valaki alaptermészetileg ilyen. Én akkor arra gondolok, hogy akkor az esetleg előző életből hozza ezt az érzést; ha amúgy tök alaptalannak bizonyul a féltékenykedés valakinek a részéről.
2018. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindig az várja el a legtöbb bizalmat, akiben a legkevésbé sem lehet megbízni.
2018. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfiban, nőben is ismertem olyat, aki ment jobbra-balra, de a párja nem nézhetett másra, nem beszélhetett senkivel, mert kitört otthon a háború. Ki kell lépni egy ilyen kapcsolatból, mert ez hosszú távon kicsinálja az embert.
2018. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!