Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elméleti kérdés: Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés: Ha egy haver/ ismerős (tehát nem legjobb barát) fizetne neked azért mondjuk 30-40e ft-ot, hogy bizonyítsd be/ derítsd ki, hogy a párja megcsalja, megtennéd?

Figyelt kérdés

ha ennyiért nem is, mennyiért igen?

- mondjuk elcsábítás, követés, esetleg lehallgatás lenne a feladat -



2018. jún. 19. 10:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem,ahol nincs bizalom ott halott a dolog. A radai rossebb keverné még egy lapáttal a meglévő szaron,forgatni minek?
2018. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már egy heckernek fizetnek h törje fel a Facebookjat és probléma megoldva...
2018. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
es ha csak sms-ben beszélnek, és mindig kitorli az üziket?
2018. jún. 19. 13:28
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem folynék bele ennyire, maximum követnem és megfigyelnem, de azért sem lenne képem pénzt elfogadni.
2018. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20 előleg hogy megkezded a megfigyelést, 20 mikor viszed az eredményt.
2018. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Megmondanám az illetőnek, hogy hagyja ezt a kapcsolatnak nevezett kupac sz...t, és keressen olyat, akiben tud bízni, engem meg ne nyaggasson ilyen baromságokkal.
2018. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a válaszom (16-os), meg a 11-esét is, aszerint tök király dolog olyannal "kapcsolatban" lenni, akivel 0 bizalom van, vagy mi? :D
2018. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

(senkit nem pontoztam)

szerintem ha meging a bizalom egy kapcsolatban, nem egyből a szakítás a megoldás,

de valóban, vannak estek ahol nincs más választás

2018. jún. 19. 15:15
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
Sima bizonyítást csábítgatás nélkül én ingyen is elvállalnék, ha van annyira fontos nekem az illető (még akkor is, ha nem a legjobb barátom), ill. ha nem várják el tőlem, hogy ezért szabadságot vegyek ki melóból vagy 24/7 figyeljem. Szóval ha emberi időben és normális hosszon kell figyelnem, a követés, lehallgatás beleférne. Csábítás nem. Ahhoz nem lenne gyomrom magam miatt.
2018. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Nem egyből a szakítás a megoldás, de még mindig ELŐBB megoldás, mint titokban nyomozgatni, követni, stb. Ha már idáig jutott a dolog, akkor tényleg semmi értelme.

2018. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!