Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hogy vagytok...

Lányok, ti hogy vagytok legjobb barátnőtök pasijával?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm már több, mint egy éve van együtt barátjával, de én még sose láttam élőben, nem beszéltem vele, nem ismerem. Csak ami képeket küld róla, onnan.

Ti hogy vagytok ezzel?



2018. jún. 10. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Épeszű nő nem mutatja be a pasiját a riválisának.
2018. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy év után azért kicsit furcsa szerintem.

Nekem a barátnőim azért általában nagyon max. 1-2 hónap után be szokták mutatni a barátjukat, ha tényleg kapcsolatról, és nem csak dugópajtiról van szó.

2018. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy szégyenli valamiért..

A többi pasiját bemutatta eddig, vagy csak ezzel ilyen titkolózó?

2018. jún. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ.

Van olyan barátnőm, akinél ez elképzelhetetlen lett volna, mert gyakran találkozunk és közel lakunk egymáshoz. Más barátnőmmel meg teljesen másfelé lakunk, általában csak valahol összefutunk a városban, ami mindkettőnk számára elég jól megközelíthető, nála nem lett volna furcsa (de gyorsan összeköltöztek, utána meghívtak, és akkor találkoztunk)

2018. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sem akarta bemutatni a pasiját a barátnőm, mondjuk hozzátartozik a sztorihoz, hogy amikor megismerte vagy fél évig nem hallottam felőle a pasi miatt... így meg már én nem akarom megismerni.


Ő elég hamar találkozott az én barátommal, talán pár hét után.

2018. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van baratnom tobb is de senkinek sem mutattam be a baratomat. Csak a szuleimnek. A baratnoimnek minek? De tenyleg? Szerintem ahhoz van kozuk amit en megosztok veluk. Kulonben is...engem ro...tul zavarna ha a baratnoim azzal jonnenek hogy miert nem mutattam be a pasimat? Na es ok miert kivancsiak annyira? Ez gaz. A parom sem jarna orom tancot hogy kulon a baratnoimet megismerje bemutatkozzon nekik. Veletlen talalkozasok voltak pl amikor a varosban osszetutottam a baratnommel es mellettem volt a parom. Akkor latta hogy van valakim..de amugy meg nem tartozna ra csak azert mert a baratnom. Azt nem akarja tudni hogy hol es mikor milyem pozicioban csinaljuk?
2018. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Minek?? Hogy aztán elvegyek a pasimat??
2018. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
1, 7 barátnőkről van szó, nem kétszínű ellenségekről, feltűnt?
2018. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

A VOLT legjobb barátnőm lazán összekavart az exemmel a hátam mögött. Addig csetelgettek, míg majdnem össze is feküdtek.


Na azóta NEM haverkodtatom össze a páromat a maradék barátnőkkel.

Ennyi.


Láttak róla képeket, de ennyi.

2018. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

8-as, igen, én is azt hittem, a lány a barátnőm... tévedtem.


Még egyszer nem követem el ezt a hibát.

2018. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!