Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csak az a hibás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az a hibás és a rossz ember, aki félrelép?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kommenteket, és látom, hogy szinte mindenki mindig a megcsalót hibáztatja, és egy undorító embernek tartja. Mielőtt bárki félreértene, szerintem is rossz, nehezen megbocsátható, ha valaki félrelép, de voltam mindkét oldalon, és tudom, hogy ehhez mindig két ember kell.És sokszor a megcsalónak is nagyon fáj, itt mégis sokan belerúgnak, hadd szenvedjen. Nem, nem kell ilyet tenni és sosem lehet elfelejteni, de miért kell ezt úgy kezelni, mint az egyik legnagyobb bűnt?
2018. jún. 20. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezd meg azt, akit megcsaltak. Ha valami nem működik jól, akkor meg kell beszélni, dolgozni kell rajta és végül, ha más nem működik nyitott kapcsolatot vagy válást javasolni.

Ezzel ellenben a legtöbb megcsaló már a megbeszélés szintjén elvérzik.

2018. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Szegeny megcsaló, faj neki..elmorzsolok par konnycseppet es egy perces nema csendet kerek minden megcsalo lelkeert imakdozva!
2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha engem felbsznak és ideges vagyok, és ezért nekimegyek a szomszédnak, mert éppen őt láttam meg reggel az utcán, akkor ki a hibás?

A szomszéd, mert rosszkor került az utamba?

Aki felbosszantott annyira, hogy valakit szétverjek?

Vagy én mert nem nem tudtam az indulataimnak parancsolni?


Furcsa, hogy amikor gyilkosság van, vagy nemi erőszak, vagy csak egy kattant szatír rémisztget, ők mind hibásak a tetteikért. De ha megcsalsz valakit, akkor mindenki más is hibás veled együtt!


Lehet hozzájárultam a kialakult állapothoz, de a megcsaló döntése a tett maga. És nem a megcsalás a legborzasztóbb az egészben. Az emberek többségének nem a tett fáj. Hanem a bizalom meggyilkolása. Hogy szereted, akarod, de azon kattog az agyad, hogy mikor elmegy vajon a szeretőjéhez megy? Milyen pózban csinálták? Gondolt rám közbe? Vagy el akar felejteni.


Hiába élted meg (állításod szerint), nem érted meg. És ez fájdalmas!

2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Ki mondta neked, hogy rossz ember??
2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
El is morzsoltam par konnycseppet szegeny megcsalo miatt.
2018. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert szerinted ha valami probléma van a kapcsolatban, vagy nem működik jól, akkor félre kell lépni? Szerintem inkább megbeszélni kéne, vagy szakítani.
2018. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van: az is egy utolsó mocsok, aki a szeretője, és tudja, hogy foglalt a másik, mégis belemegy.
2018. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

És mi fáj a megcsalónak?Az, hogy félrekefélés közben elélvezett?

Egyébként ez a "jó" ember azért hibás, mert van lehetősége tisztességes úton is rendezni a problémákat.Ő viszont ezt lesza..rta.A probléma megoldó képessége enyhén szólva, fos.Na ezért rossz.

2018. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Órákig magyarázhatnám de előttem mindenki elmondta talán a 3 as fordította le a legérthetőbben. Szegény mocsok emberek hát ők bizony ném akartak megcsalni de csak ez a megoldás volt semmi más. De rossz nekik. Bezzeg akit átvertek becsaptak megaláztak azok a legszemetebbek. Bizony ó de fura már csak a feltételezés is. Nem mondom hogy nem hibás a megcsalt fél de azért lássunkár tisztán. Hihetetlen.
2018. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a korábbiakkal. Lehet, hogy a megcsalt fél is valamennyire hozzájárult a kialakult helyzethez, de akárhogy is nézzük, felnőtt emberek esetén feltételezzük, hogy a tudatos döntéseiket azért valamilyen szinten tudják befolyásolni.


Ahhoz, hogy valaki mással lefeküdjön, millió ponton dönthet úgy, hogy "á, nem, nekem párom van, én hűséges vagyok", akár már a bemutatkozásnál, vagy az első randinál, vagy mikor közösen kitalálják, hol találkoznak egy titkos légyottra, vagy amikor levetkőztetik egymást vagy amikor felhúzzák az óvszert vagy bármit... Ezek közül legalább 3 mindenképpen szándékos, az érzelmek meg persze, nem befolyásolhatók, de az, hogy mit kezdesz velük, az biztosan az.


Szóval, akármilyen pocsék házasságban él az ember, mindig dönthet úgy, hogy megbeszéli a problémákat a párjával, vagy dönthet úgy is, hogy félrekefél, ami akármennyire is közös munka, mégis a félrelépő saját döntése. Én sosem kértem egyik exem sem, hogy dugjanak mással, miközben felém sosem jelezték a problémákat. Amikor nekem volt bajom a kapcsolatomban, akkor visszautasítottam a jelentkezőket, megbeszéltem a gondokat kapcsolaton belül, és utána szakítottam, és csak az után szexeltem random bárkivel. Igenis van különbség.

2018. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!