Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen emberből lehet hűséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen emberből lehet hűséges? És hűségesből hűtlen?

Figyelt kérdés
Aki egy korábbi kapcsolatában többször félrelépett, az lehet még valaha hűséges? És aki azt hiszi magáról, hogy hűséges típus, és soha nem lépne félre, annak adódhat olyan körülmény, hogy mégis megteszi?
2018. jún. 21. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Az adott kapcsolattól is függ. Habár én nem tudnék hűtlen lenni.
2018. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, mik lesznek jövő héten a kihúzott lottószámok.
2018. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez egyirányú utca.

Hűtlen ember sose változik. Nem fog tudni lemondani az izgalomról. Esetében a hűség csak annyit jelent, hogy már nincs kivel, a lehetőség hiánya.

A hűség pedig legtöbb esetben megingatható. Nincs olyan, akinek a párján kívül senki se vonzó. Ha ez kölcsönös mással is, és elég kitartóan nyomul a harmadik, akkor igazából csak idő kérdése, hogy mikor adja fel az ellenállást.

Szentek pedig nincsenek.

2018. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van ismerosom, aki millio baratnot, es 3 feleseget elfogyasztott, es mindig csalta oket fuvel-faval, kiveve az utolso feleseget. O viszont rovid idon belul otthagyta egy masik pasiert. A fagyi visszanyalt.

Es olyan baratnom is van, aki a vilag leghusegesebb lelku emberje volt, de a ferje ezt nem becsulte. Hiaba volt tokeletes anya, mintafeleseg, szexi kis dog, a ferj ugy kezelte, mint egy haztartasi berendezest, ami egy faraszto nap utan megmelegiti a kajat, aztan elmosogat megertoen, mert a ferfi tul faradt most barmihez. Sokaig probalkozott, hogy valtozas legyen, de a ferj nem volt benne partner. Aztan jott egy nos ferfi, akit meg az asszony hanyagolt el otthon, es megvigasztaltak egymast. Persze egyik se akar boritani a gyerekek, vagy ki tudja mi miatt. Azota a baratnom ujra tud mosolyogni, es szo nelkul neveli a gyerekeket, igazi mintafeleseg, es anya.

2018. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A szüleimnek rossz volt a kapcsolata és apám félrelépet. Sorozatba csalta anyámat.

A kövi feleségénél viszont szerintem előbb vágná le a himbilimbijét, minthogy félre menjen.

2018. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy lehetséges, de ez az az 1%-nyi kivételes eset. Általánosságban az van, hogy aki korábban prédára vadászott, annak mindig előjön majd a szinglis csajozós szakasza, még ha rövidebb ideig éppen komoly kapcsolatra vágyok is.
2018. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%

Igen.. lehet. Nem kell ehhez korábbi kapcsolat. A meglévőben is megélheti az ember.

A házasságok legnagyobb többsége állítólag ma már nem a megcsalások miatt megy tönkre. A legtöbbje ki sem derül. Attól, hogy azt gondolod, hűséges a párod, közel sem biztos, hogy így van.

Az már tünet.

És igen, szentek pedig nincsenek...

2018. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin van az a felfogás, hogy mindenki a szíve szerelmével van. Akik párban vannak azok szerelmesek is egymásba. Szerintem is ez lenne az ideális. Az élet viszont más. Sokaknak nem adatik meg olyan színvonalú partner akit imádnának, akire felnézhetnének. Viszont ezeknek az embereknek is vannak igényeik, társas lények, a szex is lehet jó akár olyannal is aki nem tetszik külsőre vagy rosszabb adottságúnak tartod magadnál. Aki az igazit látja a párjában az nem csalja meg, mert egyszerűen Ő a minden. Akkor sem ha előtte minden partnerét össze-vissza csalta.
2018. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, en husegesbol lettem hutlen cirka 16 ev utan, es igen van olyan hutlen aki husegesse valtozik egy no/ferfi hatasara.
2018. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az élet a legnagyobb forgatókönyv író:minden megtörténhet.

Sok hűtlen ember azt veszi észre magán,hogy a legelső megcsalás,az első szex után valami gátlás féle eltűnik belőlük,ezért utána sokkal könnyebben teszik túl magukat azon,hogy átverik a párjukat,így sokkal lazábban csalják meg másodszorra akár ugyanazzal vagy másik partnerrel.

Viszont nagyon sok olyan hűtlen ember írt ide(főként nőkre jellemző)aki egy-két alkalommal összefeküdt egy őt ostromló baráttal,és pont ez erősítette meg abban,hogy még mennyit jelent számára a férje és utána teljesen hűséges lett.

Szerintem is a megcsalások nagy hányada nem derül ki,talán egy halovány gyanú marad.

Engem is érdekelne, hogy mit érez az ilyen ember az évek alatt?

2018. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!