Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem magam kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam kellemetlenül, ha a társaság amibe járok majdnem csupa foglalt emberből áll, én meg egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy társaság, amelybe pár hónapja kerültem be, jól beilleszkedtem, mindenkivel megtaláltam a közös hangot, viszont majdnem az összes lány foglalt. Nekem 3 lány tetszett meg, ebből 2-nek párja van, a 3-dik meg nem akar kapcsolatot. A többi lány meg nem jön be, de amúgy ők is szinte mind kapcsolatban vannak. Múlt héten volt egy kisebb összejövetel és a legtöbben a párjukat is elhívták és olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy én meg egyedül vagyok.
2016. dec. 18. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszed, valaki többet ér, ha párban van.

Ezen csak magad tudsz segíteni.

Egyébként engem csak akkor szokott zavarni, mikor a "pár" egy kuka. Csak ül, néz, néha a mondat közepén lesmárolja a lányt. Akkor csak nézek, hogy mi a...

2016. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

általában, egy ien társaságban elkezdik egymaskozt megcsalni egymást a parok.. nevetséges lesz szerezz colat es popcornt es csak várj...


egyébként meg nem értem miért jársz ien tarsasagba ..elobb utóbb kívül álló leszel es kinéznek

2016. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a problémád kedves kérdező. Sajnos :(
2016. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ők meg téged irigyelnek, hogy te szabadon vagy, nem a pároddal kell végig foglalkozni.
2016. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam kevesebbnek vagy ilyesmi. Sőt, alapvetően én jól elvagyok egyedül, olyannal nem fogok összejönni, akivel nincs összhang. Csak kellemetlen maga a szituáció, hogy mindenki a párjával van elfoglalva, arról beszél és ehhez én nem nagyon tudok hozzászólni. Azt meg utálom, ha megkérdezik, hogy van e párom és ha nincs, akkor az hogy lehet.
2016. dec. 18. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hogy lehet? Ők párban születtek?


Ha megkérdezek valakit valamiről, amire igen és nem lehet a válasz, miért lepődik meg, ha igen vagy nem a válasz?

2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendezd ezt magadban és tök jó lesz, hogy te bárkivel beszélgethetsz ott. Csak legyél laza és azt jöjjön le rólad, hogy minden rendben és jól vagy így egyedül. hidd el párkapcsolatban sem egy annyira happiness lenni.
2016. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abszolút ugyanez van velem is, kérdező.

Bár az utolsó mondatodat nem kérdezik, de helyette "lehet" az egyetemről faggatózni, hát mondhatom az is "marhára" kellemes téma (nem a zabhegyezői képzésre járok)... :)

2016. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
de akkor az a baj, hogy uncsik vagytok. nem az, hogy egyedül vagytok. ha nem történik semmi érdekes az életetekben vagy a fejetekben.
2016. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nalam is igy van. Szilveszteri hazibuli, 10-12 fö, es csak nekem nincs parom..😕 29f
2016. dec. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!