Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha utólag visszagondoltok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utólag visszagondoltok, mi volt a kapcsolatotokban az a törés, probléma, ami miatt eltávolódtatok, és megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy valójában nem a megcsalás tesz tönkre egy kapcsolatot, hanem amikor sor került a megcsalásra, akkor is voltak gondok a mélyben, ok-okozat.


Ezt sokan szeretik figyelmen kívül hagyni, és a harmadik félt (szeretőt) hibáztatni csak.


De ahol boldog egy ember, ott nem érzi szükségét a kikacsingatásnak, ebben szerintem megegyezhetünk.


Szóval megcsalt felek, ha őszinték vagytok magatokhoz, mit csesztetek el közösen, ami miatt a párotok megcsalt?


És megoldottátok, miután lebukott, vagy nem jött helyre a kapcsolatotok már többet?



2018. jún. 21. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én csaltam meg. A 882. szexuális visszautasítás után elegem lett. Úgy oldódott meg, hogy azóta egyszerűen vele nem fekszem le, de szerintem nem is zavarja igazán. Nekem meg van más.
2018. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
65%

Arghm...

Két dologban egyetértünk, miszerint a harmadik fél SOHA nem hibás. Még akkor sem ha ő mászik rá a kapcsolatban lévő egyénre.

A másik pedig az, hogy amikor megcsalásra kerül a sor, akkor a kapcsolatban tényleg vannak gondok.


Az már baromság, miszerint "De ahol boldog egy ember, ott nem érzi szükségét a kikacsingatásnak, ebben szerintem megegyezhetünk."

Vannak férfiak/nők, akik boldogok a kapcsolatban, mégsem tudnak nemet mondani a puncinak/pénisznek.

Ezekben az esetekben a kapcsolatban az a hiba, hogy a másik fél volt olyan hülye, hogy ilyennel összejött.


Vannak azok a szituk, ahol nincs elég szex/jó szex. Ezért a csalódott fél félrelép.

Ezt sok buta ember jogosnak véli, de koránt sem az.


Megcsalás helyett beszélni kell a párunkkal, hogy ez nem jó. Amennyiben nem változtat, SZAKÍTÁS következik.


A megcsalás semmilyen szituációban sem bocsájtható meg és nem lehet alóla 'felmentést' kérni.

2018. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Beteg lettem, nőgyógyászati jellegű probléma. Rengeteg fájdalommal, félelemmel. Miközben vártam a diagnózist, hogy rákos vagyok-e, neveltem a gyerekeink, és túlóráztam heti 3-4 napot, hogy kifizessük az adósságokat, ő rájött, hogy nem boldog. És összeszűrte a levet egy kis kolléganővel, akinek nem okozott gondot, ha tövig akarja dugni, mert nem vérzik be és nem görcsöl. És amíg én hajnal 6 és este 10 között dolgoztam, ő ráért etyepetyezéni, amíg suliban vannak a gyerekek.
2018. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"De ahol boldog egy ember, ott nem érzi szükségét a kikacsingatásnak, ebben szerintem megegyezhetünk"

Nem egyezhetünk meg! Én vállalom! A párom mindent megadott nekem. Nem voltak vitáink, megbeszéltünk a dolgainkat összetartottunk. És ez a fene nagy harmónia lett a kapcsolatunk veszte is. Untam magam, így mikor belépet az új inger eng férfi képébe az életembe, akkor az jobban érdekelt, pedig sem külsőre, sem emberileg a párom lábnyomába sem érhetet!

A párom nem rontott el semmit, nem vert, nem helyezte előtérbe a haverjait, mindenünk megvolt a boldogsághoz. Aztán jön egy senki, és azért mert kitartó, mert tőle hallom a kedves szavakat már többet jelent mint a páromtól hallani hiszen ott "természetes", idegentől pedig "dicséret".

Ugyan a megcsalásig nem jutott el a történet, de az érzelmi elhidegülés elkezdődött. A páromat semmiben nem hibáztathatom, én voltam hülye.


Szóval én nem írom alá, hogy a megcsaláshoz két fél kell. Ez olyan közhely amit mindenki szeret pufogtatni, de én saját magamon tapasztaltam, hogy nem kell egy ahhoz semmi rossz, hogy minden tönkremenjen.

2018. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Még, amikor nem voltunk együtt, jelentkeztem cserediák programra, ki is kellett fizetni. Fogadtam egy Erdélyi diákot, ő pedig hónapokkal később engem. Csak 4 napra mentem el. Megsértődött, hogy külföldön vagyok, és tartott egy bulit csak azért, hogy ott csaljon meg, az mindegy is volt neki, hogy kivel. Nem érzem magam hibásnak.
2018. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A szex hiánya. Havi 1 szex csak könyöradomány. Amúgy a megcsalások döntő része nem azért van mert bunkó az egyik fél, vagy agresszív, vagy a falu bikája. Egyszerűen ellaposodik a kapcsolat, ami addig jó volt már unalmassá válik. Ahogyan az előző hozzászóló írta, megvan minden a boldogsághoz, de már nem hoz lázba. Engem lázba hoz a feleségem, de ő meg már únja a banánt.
2018. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Belépett a képbe egy zaklató.
2018. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Hat nyugodtan kovezzetek meg, de engem kiakaszt a 3-as vegtelenul onzo hozzaallasa. En ertem, hogy o beteg lett, es emiatt nem volt szamara fontos a szex, na de a parja sem?! Nekem is ilyen nogyogyaszati bajom van, de konyorgom, ettol meg a parom szeretem, bujni akarok hozza, es tokeletesen megertem, hogy neki ettol meg lesznek vagyai, amik ugyanolyan fontosak, mint az en nyomorom! Nekem is jo bujni, tamogatast kapni a nehez idoszakban, hisz nem tudom meg, hogy rakos vagyok-e, vagy meguszom. Es a gyonyorszerzesnek olyan sok modja van, nem csak a "tovig nyomas".

Komolyan nem ertem, hogy az ilyen onzo emberek miert akarnak parkapcsolatban elni?!

2018. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
3-as: Fetrenghetsz az önsajnálatban, meg lehetsz ilyen mártír drámahercegnő, de ettől még egy egoista, önző valaki maradsz!
2018. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

En mindket oldalon voltam. Amikor az es ferjem megcsalt en is axon filoztam h mit rontottam el, szoval egybol onvizsgalat. Mindig szexelni szerettem volna ô pedig mindig elutasitott, fitt, vekony sportos vagyok, klasszik jo no a pasik szemeben, kimutattam a szeretetemet etc


A vegen kiderult, h az egesz megcsalasos sztorinak semmi koze hozzam, annyi tortent h neki a dagadt/molett nok jonnek es szerette volna kiprobalni h milyen veluk (nem, nem vicc). Aztan visszagondoltam es tenyleg mindig fozott, mindig azt akarta h egyek es hizzak de mivel en mindennap 2 orat futok es a metabolizmusom szuper gyors eppen tortan is elhetnek az sem latszana:-))))Egyebkent nem vagyok csontvaz, 165/54 de neki ez keves.


Mivel en nem tudtam kielegiteni a fetiset mashol keresett megoldast , en pedig kiraktam.


A dolog ironiaja h a kovetkezo ferjemet pedig en csaltam meg ugyan azert amiert az es ferjem engem, van egy fetisem amit a ferjem nem tud megadni. Szoval ugy gondolom h aki meg akar valakit csalni az akkor is megteszi ha megkap mindent otthon.


A harmadik fel pedig abszolut nem hibas, semmilyen korulmemyek kozott.

2018. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!