Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, de nem tudom, hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy már nem vagyok belé szerelmes, és szeretem mint embert, a szívem szakad meg érte, de már nem tudok rá úgy gondolni. A szexet sem kívánom vele egyáltalán. Egy hónap múlva lenne az esküvőnk, ahol már az egész lagzi meg van szervezve, de így nem akarom elvenni. Egyrészt nyomaszt a bűntudat, másrészt pedig úgy szeretem őt, mint egy barátot, és ha elhagyom, akkor tuti össze fog törni. Őt sajnálom a leginkább, nem magamat.

2018. jún. 23. 02:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne vedd el így feleségül! Még mindig jobb most lezárni, mint egy nagy felhajtás és eskületétel után fél év-1 év után válni.

Mondd el neki őszintén az érzéseidet. Szarul fog neki esni, ezt úgysem kerülheted ki. A megcsalásig viszont nem kellett volna eljutnod, ez nagyon megalázó...

2018. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja igen, amúgy azt is érdemes átgondolni, hogy hosszútávon mi a fenntarthatóbb. Mert lehet most nagy a láng valaki újdonság után, de simán lehet hogy az is belaposodik később. De mindenképpen beszélj erről a párodnak! Addig úgysem nyugszol meg, amíg végére nem jársz a dolgoknak. Persze simán benne van a pakliban, hogy pár csalódás után mégis értékelni fogod azt, hogy a jelenlegi mindent megtesz azért, hogy a kedvedben járjon. Rizikós út lesz, de be kell vállalni.
2018. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hmmmmmm hasonloan vagyok en is csak nalunk nincs kepbe lagzi. Tenyleg annyira szeretem mint embert/lelki tarsat, de nem mint not :/ A szexet en sem kivanom mar egy ideje vele, engem is egy masik csaj bolonditott meg 4 eve tarto kapcsolat utan, azota erzem ezt csak en nem leptem felre. Tudom, hogy szakitani kene de nem akarom megbantani meg tenyleg olyan kozel allunk mar egymashoz, de valami hianyzik :/
2018. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért tök jó fejek, hogy miután megcsaltad, leírod, hogy nem kívánod már őt, nem vonzódsz hozzá, nem vagy szerelmes, azért gondold át ha már itt az esküvő és maradj vele...


Én is hasonlóképp vagyok, de pont ezért nem mentem bele még az esküvőbe, gyerekválalásba.

Mert uyge tudod, hogy a következő lépés a gyerekválallás lesz?


Képes lennél így elélni VELE az életed és családot alapítani, hogy benned lesz ez a fajta hiányérzet? Hogy valami hiányozni fog, mert csak mint 2 jó ember lesztek együtt, akik tezsik nap nap után amit tenni kell, de nem mozgat meg?


Komolyna azt tanácsolják, hogy menjen bele már most egy szenvedélynélküli házasságba? Minek, hogy max pár év múlva válljon? Esetleg gyerekkel váljon majd?


Te mit gondolsz kérdező, el fog múlni ez a hiányérzet benned, le tudsz élni így, ahogy msot vagy vele egy életet, gyerekkel, anélkül, hogy megcsalnád őtt még egyszer vgy többször?


Ha másra vágysz belül, mondd le azt az esküvőt. A döntésed így-is úgy is fájni fog, bárhogy döntesz, ez van.


ÉS igen, egyáltalán nem biztos (sőt), hogy a másik nővel lesz valami, de ez msot tök mindegy is. Egy életed van, a világ nem fog meállni ha szaktotok, élitek tovább az életeteket. Persze megalkudhatsz, ha akarsz, de én nem hiszek abban, ha már most megcsaltad és már most másra vágysz, mint a kapcsolatod, akkor a következő 10-20 évben jól éreznéd magad benne..


Mondjuk ezt neked kell tudnod, hogy ez valóban annak az eredménye, hogy homokba dugtad a fejed és nem mertél lépni, vagy csak beijedtél. De az, hogy megcsaltad a párod mással, elég nagy probléát mutat..


Fogod magad leülsz és beszélsz vele. A megcsalást nem feltátlenül kötném az orrára, mert az csaka tünte a már elodázott problémának. Ez olyna mint a sebtapasz, le kell tépni, hiába meditálsz rajta...

2018. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Hogyan szakíts vele? Jó gyorsan, mert nem érdrmled meg! Még hogy őt sajnálod, egy nagy pacifütyit! Magadat sajnálod és sajnáltatod itt. Te tehetsz róla, ha egy jó nő nem kelti fel eléggé az érdeklődésed. Gáz vagy minden tekintetben. Ne rabold tovább a csaj idejét és szívódj fel a közeléből.
2018. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Mondd el neki az igazat, a megcsalást is, tartozol neki legalább az őszinteséggel! És persze szakítsatok azonnal! Nem érdemled meg a menyasszonyod, ő pedig nem érdemli meg, hogy még nagyobb fájdalmat okozz neki, mondjuk esküvő után, vagy már gyerekvállalás után.


Mindezt azért mondom, mert személyesen átéltem hasonlót, csak szenvedő alanyként. Feleségem se érezte sose azt a lángoló szerelmet irántam, amiről gyerekkorában álmodozott, de elhitette magával és velem is, hogy ez így is működőképes. Működött is nem egészen 8 évig. Aztán miután gyerekünk született (mindketten akartuk, terveztük), megtalálta a nagy szerelmet egy másik "férfi" képében, akivel 2 évig titkos viszonyt folytatott, majd elváltunk miatta. Amúgy minden más rendben volt köztünk, szinte ugyanaz, mint amit te is írtál, a legjobb barátok voltunk, rengeteg közös élmény, közös hobbi. Csak éppen az a tűz, az az elvakult szerelem hiányzott neki, amiről mindig is álmodott, és képes volt emiatt szétszakítani a családot. Meg is jegyezte, hogy szerinte soha nem fog olyan társat találni, aki ennyire szereti, ennyire ismeri őt, akivel ennyi minden közös. De a szex ugye a legfontosabb, ha az jó, akkor minden más lehet szar, az nem számít.


Szóval semmi esetre se vedd el feleségül a menyasszonyod, mert később sokkal több fájdalmat fogsz okozni azzal, hogy a nemlétező tökéletes, örökké lángoló szerelmet keresed mellette, mint házas ember, családapa, és el fogod hagyni vagy meg fogod csalni, ha úgy érzed megtaláltad.

2018. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mond el neki hogy már nem szereted őt és azt is hogy megcsaltad.
2018. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lényegében tök mindegy, hogy hogyan, csak szakíts vele. Minden csak jobb ennél, mint ha nem szakítasz vele.
2018. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2018. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!