Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyanok itt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok itt akit megcsaltak és megbocsájtottak?

Figyelt kérdés
Mikor történt a dolog, miért bocsátottad meg és megbántad e hogy nem hagytad el?
2018. jún. 28. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt akinek megbocsájtottam, és volt akinek nem. És nem bántam meg egyiket sem. Amikor a mostani párom egy nehéz időszakban próbált nélkülem boldogulni, azt bocsájtottam meg, pedig rohadtul fájt, de fáj még most is. De a mai napig bánja, és őszintén szeret. Több, mint 10 éve volt, azóta minden más, jobban megbecsüli a kapcsolatunk. Mi közelebb kerültünk egymáshoz, pedig akkor valami eltörött.
2018. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne hogy egy alkalom volt, esetleg több, egy viszony?
2018. jún. 28. 10:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Beleugrott egy másik kapcsolatba, amikor én még próbáltam helyrehozni a dolgokat. Ez meg mindent tönkretett köztünk. Szerencsére nem titkolta, őszinte volt, csak hát én még nem voltam felkészülve erre, és óriási árulásnak éltem meg. Aztán annak hamar vége lett, de jött egy szerelem is, csak amikor annak vége lett, akkor jött vissza. Az talán még jobban fájt. Ezalatt az 1 év alatt nem is láttuk egymást, csak a neten kommunikáltunk.
2018. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs elég munkáskéz még így sem Ny.-Európában.....
2018. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit nem bocsájtottam meg, az egy alkalom volt (és csak orál), a nevét se tudta az akkori párom. Úgy derült ki, hogy lerázott amikor közeledtem, aztán bevallotta, hogy elkapott valami kis fertőzést, és nem akarta átadni. Mindezt úgy tette, hogy nem volt köztünk probléma, csak kíváncsi volt... Az ilyet sose bocsájtanám meg senkinek.
2018. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ez a válasz nem ide :D. Egyébként ez mindig helyzetfüggő. Megbocsájtani meg lehet, de nem szabad úgy tenni, mintha semmi nem lett volna. Minden megváltozik ezután, és semmi sem lesz a régi.
2018. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehát a #4 es voltam, és az a válasz nem ide, a #4 és a #6 válaszoló.
2018. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsájtottam meg, de vele maradtam, mert nagyon szerelmes vagyok, és úgy érzem nem tudnék nélküle élni. Rossz, hogy nem vagyok erősebb, mert, aki egyszer megtette, az megteszi máskor is. Ez mindig ott lebeg felettünk. Felülemelkedtem a sértettségen, de a belsőmben cipelem. A lényem egy része ezért boldogtalan. Viszonya volt, szóval nem egy éjszaka.
2018. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt, tudtam rola de soha nem vallotta be nekem. Szerelmesek voltunk egymasba epp csak magaval nem birt, viszont cserebe amiert nem volt oszinte, kapta tolem is az ivet. Soha nem csaltam meg, de o azt hitte igen en pedig ebben a hitben hagytam. 3 evig voltunk egyutt, ebbol az utolso felev telt el igy, ilyen jatszmazasokbol.


21N

2018. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Engem a barátnőm 2 és fél után megcsalt, őszinte volt, csak én nem voltam rá felkészülve.

Aztán tartottunk 3-4 hónap szünetet, ez idő alatt kiélveztük az életet és nem beszéltünk egymással. Valószínűleg hamar kezdtük el a kapcsolatot, mert ő volt 14 éves míg én voltam 15.

Aztán most már 3 éve 4 hónapja boldogok vagyunk egymással. :D

2018. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!