Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom megbocsátotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megbocsátotta a félrelépéseimet, akkor ezek szerint feltétel nélkül szeret?

Figyelt kérdés
Egy időben ellaposodott köztünk a szex, én pedig másoknál kerestem a kielégülést. Utólag már nagyon megbántam. Nem akartam szólni róla a páromnak, de végül lebuktam. Nagyon szomorú volt, de megbocsátott, mert azt mondta, hogy engem mindennél jobban szeret. Nem fogom többet megcsalni, hiba volt előtte is, de nagyon meglepett, hogy meg tudott bocsátani. Úgy érzem a kapcsolatunk is jobb lett, sok mindent megbeszéltünk, ami elötte mindkettőnket bántott. Ebben az esetben benne lehet még a tüske? El lehet ezt nézni teljesen? Öt éves a párkapcsolat.

2018. júl. 2. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy sok olyan ember lenne, aki ezt lenyeli, főleg nem megbocsát és elfelejti. Esélytelen. A tüske ott van és ott is marad.


Arról nem beszélve, hogy egy életre elássa magát az, aki képes ilyet megtenni a társával.


Az igazi becsületedet nehezebb kikukázni, mint rábeszélni egy gyenge önbecsüléssel élő embert arra, hogy a magánytól való félelmében melletted maradjon.

2018. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Neked hogy esne, ha a párod más nőket dugott volna a hátad mögött? Te mit szóltál volna rá? Az a gond, hogy megcsaltad és csak saját magaddal törődtél, ez pedig önzőség. Nem szereted a párod, mert ha szeretnéd, meg se csaltad volna.
2018. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A párom bármikor találna magáak nálam sokkal jobb nőt is. Nincs baj az önbecsülésével.
2018. júl. 2. 14:02
 4/23 A kérdező kommentje:
Szeretem, csak őr szeretem. Csak későn jöttem rá.
2018. júl. 2. 14:02
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem szereted... komolyan. Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg, ez a titok. Ennyire egyszerű. Az, hogy ellaposodott közöttetek a sex, nem kifogás. Ha szeretnéd a párod, nem menekülnél más karjába. Komolyan ennyi a titok.
2018. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Én távkapcsolatban éltem a volt barátnőmmel. 1 hónapba max 1 találkoztunk és volt akkor szex.

Olyan pasi vagyok, akinek alapból ez marha kevés. Még is a 9 hónap alatt ha meg is néztem a vonaton hozzá menet, vagy hazafele jövet lányokat; sosem fordult meg a fejembe egy percre sem, hogy megcsaljam őt.

Szóval az előző jól mondta, nem kifogás az, hogy nem volt túl jó a szex a pasiddal.

Egyszerűen hülye hogy veled van. Én undorodnék tőled, minden egyes nap, ha barátnőm lennél és tudnám, hogy megcsaltál. Undorodnék hozzád nyúlni, undorodnék kinyalni, mert ott lebegne a kép az arcom előtt, hogy más pasit szoptál el, úgy hogy a barátnőm vagy, meg más pasi farka járt benned.

2018. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
A párod csak kapcsolatfüggő, nagy valószínűséggel lusta lenne egy új kapcsolat felépítéséhez.Na meg jó nagy adag gusztussal rendelkezik ugye, hiszen más pasik farka után is képes hozzád nyúlni.
2018. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Magára valamit is adó ember nem maradna veled együtt. Nem azért "bocsátott meg", mert feltétel nélkül szeret. Gyáva, ennyi. Ahogy te is az voltál és vagy is. Ez nem szerelem és nem kapcsolat. Annak valami üres váza, amit aztán feltöltesz a fejedben képekkel és ráhazudod, hogy értékes.
2018. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
A tapasztalat azt mutatja, hogy kvittek vagytok, csak ő nem bukott le.
2018. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret feltétlenül, hanem egyszerűen papucs, megalkuvó, és semmi önbecsülése. Pláne, hogy nem is te mondtad el neki őszintén, hanem lebuktál. Ha nem buktál volna le, a mai napig félrekefélnél.
2018. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!